برند ردمی چند روز پیش تاریخ رسمی رونمایی از گوشی جدید Redmi K30 را تأیید کرد و به زودی قرار است شاهد معرفی این سری تازه باشیم. همان‌طور که لو ویبینگ، مدیر ارشد ردمی، اشاره کرده برند سازنده همچنین روند اجرای تبلیغات گوشی جدید را هم آغاز کرده است. در ادامه انتشار تیزرهای تبلیغاتی روزهای اخیر، حالا تازه‌ترین پوستر تبلیغاتی منتسب به گوشی جدید Redmi K30 پنل پشتی این دستگاه را به نمایش گذاشته است.

نسل قبلی یا همان Redmi K20 در نیمه اول ۲۰۱۹ به بازار راه پیدا کرد و به سرعت توانست به محبوبیتی چشمگیر دست پیدا کند. بر اساس ادعای مؤسسه تحقیقاتی Canalys در حال حاضر گوشی هوشمند Redmi K20 Pro پرفروش‌ترین گوشی بالای ۳۰۰ دلار در بازار هند است. این گوشی همچنین اولین گوشی هوشمند ۵G برند ردمی به شمار می‌رود. از طرفی با توجه به پوستر تبلیغاتی تازه، طراحی پنل پشتی در Redmi K30 در مقایسه با نسل قبلی ناامیدکننده به نظر می‌رسد. البته این گوشی همچنان در مقابل سایر رقیبان و محصولات دیگر برندها نظر کاربران را به خود جلب می‌کند اما قابل مقایسه با نسل قبلی خودش نیست!

گوشی - قیمت گوشی - خرید گوشی - گوشی جدید - علاالدین
گوشی – قیمت گوشی – خرید گوشی – گوشی جدید – علاالدین

گوشی جدید Redmi K30 در اولین نگاه بسیار شبیه به پرچمدار هوآوی Mate 30 Pro به نظر می‌رسد و این شباهت مخصوصاً در رنگ آن‌ها دیده می‌شود؛ هرچند چینش دوربین اصلی در این گوشی جدید از نظر زیبایی سطح پایین‌تر است. اگر ردمی حالت دایره‌ای عجیب را اطراف دوربین اصلی عمودی طراحی نمی‌کرد، گوشی Redmi K30 احتمالا می‌توانست زیباتر دیده شود. با توجه به اطلاعات فعلی، گوشی جدید ردمی به دوربین اصلی چهارگانه در پنل پشتی مجهز می‌شود و دوربین سلفی آن هم دو لنز دارد. همچنین علاوه بر لوگوی برند ردمی در پنل پشتی، همچنین عبارت ۵G زیر فلش دوربین آن نقش بسته است.

تاریخ رونمایی از گوشی جدید ردمی ۱۰ دسامبر (۱۹ آذر) است و تقریباً مطمئن هستیم که این سازنده تا تاریخ مذکور باز هم اقدام به انتشار تیزرهای تبلیغاتی بیشتری خواهد کرد. ردمی قصد دارد در رویداد جدید خودش همچنین برخی محصولات تکنولوژی اینترنت اشیا مانند روتر و بلندگوی هوشمند هم معرفی کند.

گوشی - قیمت گوشی - خرید گوشی - گوشی جدید - علاالدین
گوشی – قیمت گوشی – خرید گوشی – گوشی جدید – علاالدین