معرفی برند ردمی

گوشی‌های هوشمند Redmi Note 11 و Redmi Watch 2 قرار است در ۲۸ اکتبر روز  پنج‌ شنبه هفته جاری وارد بازار شوند. امروز باخبر شدیم که Redmi Smart Band Pro نیز با بدنه مستطیل شکل سبک و بند لاستیکی به این جشن رونمایی خواهد پیوست. شیائومی یک جشن بزرگ برای معرفی برند Redmi خود در چین تدارک دیده است.

دستبند ردمی

طبق گفته WinFuture، انتظار می‌رود این دستبند جدید رقیب مستقیم Huawei Watch Fit و Samsung Galaxy Fit باشد. همچنین قرار است دنباله روی Redmi Smart Band باشد که سال گذشته وارد بازار شد و ما به بررسی آن پرداختیم.
مشخص است که مچ بند جدید یک ردیاب تناسب اندام مقرون به صرفه با موقعیت یابی GPS، اتصال بلوتوث و همچنین ردیابی ضربان قلب و حالت های مختلف ورزشی خواهد بود.

رونمایی در چین

این دستگاه روز پنج شنبه در چین رونمایی خواهد شد، اما با توجه به افزایش محبوبیت و تقاضا برای گجت‌های پوشیدنی در سراسر جهان، باید به زودی پس از عرضه در چین، در صحنه جهانی ظاهر شود.

عرضه در ۲۸ اکتبر

اوایل امروز ردمی تایید کرد که سری نوت ۱۱ خود در  پنج شنبه ۲۸ اکتبر عرضه می شود. دسته رسمی Redmi Weibo همچنین پست جدیدتری را با یک تیزر برای Redmi Watch 2 به اشتراک گذاشت. جانشین Redmi Watch سال گذشته که در ۲۸ اکتبر نیز عرضه می شود.

رنگ ها

همچنین مشاور مشهور Digital Chat Station نیز به Weibo رفت تا اطلاعات بیشتری را در مورد Redmi Watch 2 به اشتراک بگذارد که سه رنگ دستبند یا همان ساعت را به ما نشان می دهد  بژ، آبی و مشکی. گفته می‌شود که Watch 2 صفحه نمایش بزرگ‌تر، ضبط‌های ورزشی روی دستگاه و نظارت بر سلامت و همچنین عملکرد ضد آب را ارائه می‌دهد. گفته می شود که قیمت گذاری در بخش ابتدایی باقی می ماند.