پل شانگهای شیائومی

 پل شانگهای با قطعات شیائومی دوباره ساخته و پرداخته شد!در یک ویدیوی تبلیغاتی جدید، شیائومی اجزای داخلی Mi Mix Fold را نشان می‌دهد. البته، این یک ویدئوی معمولی برای نشان دادن قطعات داخلی نیست. معمولا در جداسازی‌های معمولی، کمپانی موردنظر می‌خواهد قطعات و تراشه‌های داخلی را به مخاطبان نشان بدهد ولی شیائومی از این جداسازی به دنبال هدف دیگری بوده است.

اگر یادتان باشد شیائومی یک ویدیئو منتشر کرده بود که در آن یک گوشی همراه شیائومی را به اژدها تبدیل کردند. این نمونه نیز شباهت زیادی به آن مورد اژدهای هنری دارد. در اینجا یک هنرمند با قطعات داخلی گوشی شیائومی ماکتی از پل شانگهای را ساخت!

مشخصات قطعات

متاسفانه هنرمند ما که از گوشی، پل می‌سازد، هیچ اشاره‌ای به رنج و مشقت‌های ساخت این ماکت نمی‌کند. لذا؛ ما خبر نداریم که ساختن این ماکت، چند روز طول کشید و در ساخت آن از قطعات چند گوشی و چه گوشی‌هایی استفاده شده است؟ تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که شخصی با قطعات داخلی گوشی‌های شیائومی، دست به ساختن ماکتی از پل شانگهای زده و معماری آن را با تراشه‌های الکترونیکی شیائومی بازسازی کرده است. اگر چه ما اطلاعات زیادی در مورد مشخصات این قضیه نداریم، با این حال، این چیزی از زیبایی و هنترمندانه بودن این پل شانگهای شیائومی کم نمی‌کند. اگر می‌خواهید این ویدئو را تماشا کنید، به این لینک مراجعه کنید.

یک تیر و دو نشان

البتهف نباید این هنرنمایی را با یک هنرنمایی خشک و خالی اشتباه بگیرید! شیائومی در اینجا به اصطلاح یک تیر و دو نشان زده است! و هم‌طمان هم قطعات داخلی گوشی‌هایش را نشان داده است هم این کار را به شکلی هنرمندانه انجام داده که حتی مخاطبی که چندان سر از گوشی همراه و قطعات داخلی ان نمی‌برد هم از آن لذت ببرد و با دقت آن را تماشا کند و در نهایت جذب آن بشود. در نهایت ما با این شیوه نامتعارف، اجزای داخلی Mi Mix Fold را دیده‌ایم. در صورتی که اطلاعات بیش‌تری در این باره به دست ما برسد در همین صفحه آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.