برند چینی ریلمی قصد دارد گوشی جدید خود را به نام سری Realme 6 در تاریخ ۵ مارس (۱۵ اسفند) رسما معرفی کند. در حالی که تنها چند روز به تاریخ مذکور باقی مانده، شاهد انتشار تیزرهای رسمی از سوی سازنده هستیم. از طرفی هم این تیزرهای رسمی جزئیات چندانی را از طراحی ظاهری این گوشی در اختیارمان نمی‌گذارند. حالا یکی از افشاگران مشهور دنیای وب با نام کاربری Digital Chat Station برخی تصاویر را از گوشی جدید ریلمی روی پلتفرم Weibo به اشتراک گذاشته است. این تصاویر نشان می‌دهد که گوشی جدید Realme 6 در رنگ بندی سه گانه توسعه یافته است. این رنگ بندی سه گانه شامل بنفش، نارنجی و آبی می‌شود و ممکن است هر دو گوشی جدید Realme 6 و Realme 6 Pro در سه این سه نسخه به بازار راه پیدا کنند. علاوه بر این، در مطلبی که این افشاگر معتبر به اشتراک گذاشته همچنین اشاره شده است که گوشی مذکور از نرخ تازه سازی ۹۰ هرتز در نمایشگر پشتیبانی می‌کند و قیمت پایه آن هم ۱۴۲ دلار است.

این تصاویر در هر سه نسخه رنگی نوعی الگوی یکسان را در پنل پشتی گوشی جدید ریلمی به نمایش می‌گذارد که با انعکاس نور تصویر زیبایی را به وجود می‌آورد. در حال حاضر می‌دانیم که گوشی جدید Realme 6 Pro از پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۷۲۰G قدرت می‌گیرد. این گوشی همچنین از تکنولوژی شارژ سریع ۳۰ واتی VOOC پشتیبانی می‌کند.

این گوشی جدید ریلمی از نظر سیستم دوربینی قرار است به ماژول اصلی چهارگانه در پنل پشتی خود مجهز شود. گفته می‌شود حسگر اصلی آن ۶۴ مگا پیکسلی در نظر گرفته شده و یکی دیگر از لنزهای آن از نوع فوق عریض است. Realme 6 در پنل جلو از دوربین سلفی دوگانه بهره مند می‌شود. این گوشی همچنین نمایشگر از نوع LCD دارد و حسگر تشخیص اثرانگشت آن در کناره بدنه قرار می‌گیرد. برند ریلمی علاوه بر دو نسخه Realme 6 استاندارد و نسخه سطح بالای Realme 6 Pro همچنین می‌خواهد یک نسخه ارزان قیمت را هم به نام Realme 6i معرفی کند. این گوشی پایین رده لنز استاندارد ۴۸ مگا پیکسلی در دوربین اصلی دارد و از شارژ پرسرعت ۱۸ واتی و پورت ارتباطی microUSB بهره مند می‌شود.