دستگاه‌های اندرویدی وعده پشتیبانی نرم افزاری گسترده

در طول سال‌های گذشته، سازندگان دستگاه‌های اندرویدی وعده پشتیبانی نرم افزاری گسترده از تلفن‌های هوشمند خود داده‌اند ، شاید سامسونگ بیشترین تعداد را پشتیبانی کرده است.
شیائومی تاکنون از این غافله عقب مانده است ، اما الان وضعیت تغییر کرده است. این شرکت به تازگی اعلام کرد که ۱۱T و ۱۱T Pro آینده سه نسخه اصلی سیستم عامل اندروید و همچنین چهار سال وصله امنیتی را دریافت می‌کنند ، که طبق شایعات و تیزرها باید در طی یک رویداد آنلاین در ۱۵ سپتامبر(۲۴ شهریور) اتفاق بیفتد.

پشتیبانی نرم افزاری
پشتیبانی نرم افزاری

این شرکت می گوید که “امکان ارائه سیستم توسعه یافته اندروید و ارتقاء خدمات امنیتی به دستگاه های بیشتر شیائومی” را ارزیابی خواهد کرد. امیدواریم این قابلیت به دستگاه‌های دیگر راه پیدا کند.

آلبرت شان

آلبرت شان ، سرپرست محصول و فناوری شیائومی گفت: “با پیشرفت مستمر در سخت افزار تلفن‌های هوشمند ، چرخه عمر یک گوشی هوشمند به تدریج طولانی می‌شود ، به این معنی که کاربران مجبور نیستند تلفن‌های هوشمند خود را زود به زود تعویض کنند. به همین دلیل، دریافت آخرین به روزرسانی های سیستم عامل و پشتیبانی نرم افزاری به همراه جدیدترین ویژگی‌های آن، اهمیت زیادی برای مصرف کنندگان دارد. ” ما قطعاً خوشحالیم که او متوجه این نکته شده است.

پشتیبانی و به روز رسانی

شان افزود: “برای شیائومی و تیمش کار ساده‌ای نیست که به روز رسانی سیستم و پشتیبانی نرم افزاری را برای همه مدل های قبلی تلفن‌های هوشمند خود ارائه دهند. با این حال ، چشم انداز این چالش و برآوردن خواسته های مشتریان ما ارزشمند و قابل توجه است. از یک سو ، ما بار دیگر وعده تجاری شیائومی و ارائه محصولات شگفت انگیز را برای کاربران جهانی خود انجام می‌دهیم. از سوی دیگر ، افزایش تدریجی چرخه عمر تلفن‌های هوشمند شیائومی یک حرکت پیشرونده است که اهداف پایداری و مسئولیت پذیری محیط زیست شیائومی را ارتقا می بخشد. “