در حالی که تعداد زیادی از گوشی‌های مجهز به ۵G در هند عرضه هستند، این کشور هنوز اولین شبکه تجاری خود را تغییر نداده است. دولت همچنان در حال برنامه ریزی طیفی است که تعیین می‌کند کدام اپراتورها از کدام فرکانس استفاده کنند.

با این حال، برای شروع آزمایش اینکه آیا گوشی‌ها پس از عملیاتی شدن با شبکه‌های نسل بعدی کار می‌کنند، به هیچ وجه زود نیست. این دقیقاً همان کاری است که Reliance Jio با ردمی نوت ۱۱T 5G آینده انجام داده است.

اپراتور و سازنده گوشی، دستگاه را در مراحل کار قرار دادند و سناریوهای مختلف را آزمایش کردند. به گفته این دو شرکت، این تلفن به “نتایج فوق العاده‌ای” دست یافت.

نتیجه این بود که از هفت باند ۵G پشتیبانی می‌کند: n1، n3، n5، n8، n28، n40 و n78 برای عملکرد مستقل (SA) و n1، n3، n40، n78 در حالت غیر مستقل (NSA) حالت NSA از زیرساخت ۴G موجود استفاده می‌کند که به ساده سازی استقرار ۵G کمک می‌کند.

خود گوشی چطور؟ انتظار می‌رود که این گوشی مبتنی بر Redmi Note 11 معمولی باشد، به این معنی که قدرت ۵G آن باید از چیپست Dimensity 810 (6 نانومتر) گرفته شود. این گوشی دارای یک صفحه نمایش ۶٫۶ اینچی IPS LCD با فرکانس نرخ تازه سازی ۹۰ هرتزی، یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی در قسمت پشتی و یک سنسور ۸ مگاپیکسلی فوق عریض بعلاوه یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی با شارژ پر سرعت ۳۳ واتی است. برخی از جزئیات ممکن است برای مدل T تغییر کند، اما باید بیشتر مشابه به همان دستگاه اصلی Redmi Note 11 باشد.

Amazon India خرده‌ فروشی هندی است که به عرضه Redmi Note 11T 5G در ۳۰ نوامبر (سه‌شنبه هفته آینده) کمک می‌کند. توجه داشته باشید که Note 11 به عنوان Poco M4 Pro 5G در سطح جهانی در دسترس است، بنابراین می‌توانید بررسی‌های مکتوب و ویدیویی ما را برای تصویر بهتری از اینکه عملکرد Note 11T چگونه خواهد بود بررسی کنید.