برند زیرمجموعه کمپانی OPPO به نام Realme اخیرا در حال گسترش فعالیت خود در بازار موبایل است. این سازنده چندی پیش گوشی هوشمند Realme X2 را معرفی کرد و حالا ممکن است در آینده نزدیک شاهد رونمایی آن از گوشی جدید پرچمدارش تحت عنوان Realme X2 Pro باشیم. برند Realme در روزهای اخیر بارها به برخی مشخصات سطح بالا در این گوشی جدید اشاره کرده است. از طرفی هم روز گذشته با انتشار یک توییت در پلتفرم اجتماعی توییتر به افشای یک مشخصه فنی کلیدی درباره آن اقدام کرده است. با توجه به این توییت، گوشی جدید Realme X2 Pro اولین گوشی هوشمند برند مذکور با پشتیبانی از تکنولوژی شارژ سریع ۶۵ واتی خواهد بود!

کمپانی چینی OPPO معمولا SuperVOOC مخصوص خودش را تنها در برخی محصولاتش تعبیه می‌کند و حالا ظاهرا قصد کرده است از آن در توسعه پرچمدار برند زیرمجموعه‌اش هم بهره بگیرد. آخرین گوشی مجهز به آن OPPO Reno Ace بود که حالا ممکن است فروش آن با توجه به ورود گوشی جدید از برند Realme تحت تأثیر قرار بگیرد.

گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

برند Realme در تیزر تبلیغاتی قبلی خود منتسب به پرچمدار جدیدش به پشتیبانی نمایشگر آن از نرخ تازه سازی ۹۰ هرتز اشاره کرده بود. گوشی هوشمند Realme X2 Pro بر اساس ادعای کمپانی سازنده همچنین از حسگر دوربین ۶۴ مگا پیکسلی بهره می‌برد و از امکان بزرگنمایی هیبریدی تا ۲۰ برابر هم پشتیبانی می‌کند. گوشی پرچمدار Realme X2 Pro با توجه به این مشخصات برجسته می‌تواند حتی از گوشی جدید OPPO Reno Ace هم در محبوبیت پیشی بگیرد؛ زیرا گوشی رقیب در دوربین اصلی خود به لنز استاندارد ۴۸ مگا پیکسلی مجهز شده است. برند Realme هنوز تاریخ دقیق رونمایی از اولین گوشی هوشمند پرچمدار خود را رسما اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود که در خلال هفته‌های آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در این باره باشیم.