کمپانی چینی شیائومی در حال حاضر یک نسخه سطح بالا از گوشی هوشمند Mi 10 را در دست توسعه دارد. گزارش‌هایی منتشر شده است که ادعا می‌کند این گوشی هوشمند Mi 10 Super Large Cup نام دارد. در حالی که انتظار معرفی این گوشی جدید را می‌کشیم، مدیر ارشد شیائومی در فعالیت‌های اخیر خودش در پلتفرم Weibo به برخی مشخصات احتمالی این گوشی هوشمند هم اشاره کرده است.

به نظر می‌رسد که لی جون، مدیر ارشد شیائومی، اخیرا علاقه بسیاری به نسخه سرامیکی گوشی هوشمند Mi MIX 2 نشان داده است. او در مدت اخیر بارها مطالبی در این باره منتشر کرده و به جزئیات گوشی هوشمند Mi MIX 2 پرداخته است. او علاوه بر این، چندین تصویر منتسب به این گوشی هوشمند را به انتشار رسانده است. گوشی هوشمند Mi MIX 2 تقریبا سه سال پیش روانه بازار شد و همین پرسش ایجاد می‌کند که علت فعالیت‌های اخیر لی جون چیست؟ به نظر می‌رسد که توجه ویژه او به بدنه سرامیکی گوشی جدید Mi MIX 2 بوده است. آیا او پیامی در این مطالب به طور پنهان ارسال می‌کند؟ آیا پرچمدار آینده شیائومی قرار است با بدنه سرامیکی معرفی شود؟ احتمالا همینطور است. اخبار فاش شده توسط سایر مقامات رسمی شیائومی به این احتمال قوت بیشتری بخشیده است.

یک پروفایل کاربری در پلتفرم Weibo با برچسب عنوان “عضوی از گروه پاسخ جامعه شیائومی” که همچنین محل کارش را کمپانی شیائومی تعریف کرده، گفته است که این مطالب درواقع پیش درآمدی به معرفی گوشی جدید Mi 10 Super Large Cup با بدنه سرامیکی است.

علاوه بر این، یک افشاگر معروف Weibo با نام کاربری Digital Chat Station گفته است که جدیدترین گوشی پرچمدار برند شیائومی نسخه‌ای با بدنه کاملا سرامیکی دارد. بدین ترتیب Mi 10 Super Large Cup با بدنه سرامیکی عرضه می‌شود یا حداقل یک نسخه با بدنه سرامیکی دارد. گوشی مذکور به احتمال زیاد جدیدترین گوشی هوشمند و پرچمدار برند شیائومی خواهد بود.

صدور مجوز ۳C برای Mi 10 Super Large Cup

صدور این مجوز برای گوشی جدید ۵G شیائومی همچنین بدین معنی است که به زودی شاهد رونمایی از آن خواهیم بود. Mi 10 Super Large Cup هفته گذشته با شناسه M2007J1SC مجوز ۳C دریافت کرد. فهرست مشخصات آن نشان می‌دهد که گوشی مذکور شارژر پیش فرض ۱۲۰ وات (۲۰ ولت، ۶ آمپر) دارد و علاوه بر این Digital Chat Station پیش بینی کرده است که شیائومی اندازه باتری را هم در این دستگاه افزایش دهد. در میان پرچمداران این سازنده، گوشی‌های Mi Max 3 و Mi Max 3 Pro از بزرگ‌ترین باتری‌ها با ظرفیت ۵۵۰۰ و ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعت قدرت می‌گیرند.