پاساژعلاءالدین یک

 

مجتمع تجاری علاءالدین شماره یک

پاساژ علاءالدین یک  که در واقع تهران تقاطع حافظ و جمهوری واقع شده است از معروف ترین مجتمع تجاری‌های ایران محسوب می‌شود. عملیات ساخت علاءالدین در سال 1374 شروع شد و پس از گذشت ۴ سال، یعنی سال 1378 واگذاری فروشگاه‌های آن آغاز شد.
 حدود 800 واحد تجاری در زمینه‌های کامپیوتر و قطعات جانبی فعالیت خود را در این مجتمع آغاز و پس از گسترش مجموعه، تعداد این فروشگاه‌ها به 1100 واحد رسید. با رونق گرفتن بازار موبایل در ایران مجموعه پاساژ علاالدین یک“ به اولین و بزرگ‌ترین مرکز خرید و فروش گوشی موبایل و لوازم جانبی ایران تبدیل شد و امروز علاالدین بورس و مرجع موبایل کشور است و اکثر برند‌های معتبر در این پاساژ نمایندگی‌های فعال دارند.
به صورت تقریبی روزانه حدود 30 هزار نفر از این پاساژ بازدید می‌کنند و کمتر کسی است که برای خرید گوشی موبایل به فکر مراجعه به پاساژ علاالدین نیافتد. در حال حاضر فروشندگان موبایل در سراسر کشور کالای خود را از پاساژ علاالدین تامین می‌کنند.
هم اکنون مجموعه علاالدین با 9 طبقه تجاری و حدود 1100 فروشگاه زمینه اشتغال بیش از 40 هزار نفر را فراهم نموده است و با گسترش این مجموعه سعی در اشتغال زایی تعداد بیشتری از هموطنان کشور را دارد. 
 

برندهای پاساژ علاالدین

از مجموعه برندهایی که در این مجتمع تجاری میتونید محصولاتش پیدا کنید:

 

شماره تماس

021-66744000
 

آدرس مجتمع

تهران، منطقه۱۱، خيابان حافظ، نبش جمهوری، مجتمع تجاری علاءالدین 1