گوگل مشتاق رونمایی جدید گوشی خود

نمی توان انکار کرد که گوگل مشتاق است که آینده گوگل پیکسل ۶ خود را ببیند. این شرکت ماه ها قبل از انتشار این دستگاه رونمایی کرد و پیکسل ۶ را حتی قبل از افشای بسیاری از مشخصات و ویژگی های آن تبلیغ کرده است. XDA-Developers لیستی از ویژگی هایی را که می توانیم از Pixel 6 duo انتظار داشته باشیم، منتشر کرد. اما قبل از پرداختن به آن ، ابتدا باید سخت افزار دوربین را بررسی کنیم.

در مورد دوربین ها

آنچه ما در مورد دوربین های Pixel 6 و ۶ Pro می دانیم جنبه سخت افزاری آن است. پیکسل ۶ دارای سنسور اصلی ۵۰ مگاپیکسلی GN1 سامسونگ و دوربین فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی خواهد بود. Pixel 6 Pro علاوه بر دوربین زوم پریسکوپ تله فوتو ۴۸ مگاپیکسلی ۴ مگاپیکسلی ، این دو موارد را نیز دارا خواهد بود. Pixel 6 Pro دارای یک دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی به روز شده است.

گوشی های جدید گوگل پیکسل

گوشی های جدید گوگل پیکسل ۶ ، از پردازش تصویر خود برای فعال کردن ویژگی های نرم افزاری جدید و بهبود کیفیت تصویر پشتیبانی می کند. XDA موفق شد برخی از این ویژگی های جدید را که قبلاً در دستگاه های Pixel مشاهده نشده بود ، کشف کند. این ویژگی ها از طریق ساختار داخلی نشت شده برنامه Google Camera (و از منبع نامعلوم) کشف شده است و حتی ممکن است به واحدهای خرده فروشی نهایی برسد یا نرسد.

  • دوربین جلو با زاویه دید گسترده:

دوربین جلو با زاویه دید گسترده: شواهد موجود در کد Pixel 6 Pro دارای یک لنز با زاویه فوق العاده گسترده است. به گفته XDA : “منبع ما تأیید می کند که دوربین سلفی در Pixel 6 Pro دو سطح بزرگنمایی از پیش تعریف شده ارائه می دهد: ۰٫۷X و ۱٫۰X.”

  • ضبط ویدئو:

ضبط ویدئو: دوربین اصلی از ویدئوی ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی می کند ، اما دوربین های فوق عریض و تله فوتو ۴K @ 30 فریم بر ثانیه محدود می شوند. همچنین ، هنگام ضبط با سرعت ۴K/60fps ، حداکثر سطح زوم ۷X است. در همین حال ، ضبط در ۴K یا FHD @ 60fps زوم تا ۲۰X را فعال می کند. این در مورد تصاویر ثابت نیز یکسان است.

  • تراز سفیدی دستی:

تراز سفیدی دستی: گوگل در تلاش است تا این ویژگی را اضافه کند ، اما ممکن است هنوز آماده نباشد. XDA حدس می زند که این ممکن است فقط یک ویژگی توسعه دهنده باشد که با فلسفه گوگل در ساده نگه داشتن برنامه دوربین تا حد امکان مطابقت دارد.

  • پاک کن جادویی:

پاک کن جادویی: کد به نام “swiss” با ویژگی ای به نام پاک کن جادویی گره خورده است. این ویژگی برای سری Pixel 6 است و همچنین ممکن است توسط TPU (واحد پردازش تنسور) Tensor Chip تسریع شود. تصور می شود که به شما امکان می دهد اشیا یا افراد را به راحتی از یک تصویر حذف کنید.

  • محو شدن صورت:

محو شدن صورت: این ویژگی است که توسط گوگل تأیید شده است. این کار با گرفتن فریم های اضافی از سوژه (ها) با استفاده از دوربین فوق عریض همزمان با گرفتن فریم های HDR از دوربین اصلی کار می کند. سپس TPU جزئیات هر دو دوربین را پردازش می کند تا چهره ای را که ممکن است در حال حرکت ضبط شده باشد محو کند.

  • قفل صحنه:

قفل صحنه: این ویژگی اخیراً با نام رمز “ناروتو” مرتبط شده است. Scene Lock ممکن است مربوط به قفل AF/AE باشد اما هنوز مشخص نیست که هدف چیست.