اخبار گوپل پیکسل

تا الان اخبار زیادی از پیکسل۶ گوگل منتشر شده است. ما رندر های رسمی این گوشی را در گذشته دیدیم و می دانیم امسال گوگل بنا دارد پردازنده های مخصوص خود را درون این دستگاه قرار دهد. همچنین از روی طرح های منتشر شده اطلاع داریم ماژول دوربین آن طراحی متفاوتی دارد. همچنین می دانیم پشت این گوشی از جنسه شیشه است و قرار است گوگل آن را در دو نسخه عادی و پرو عرضه کند. 

تبلیغ گوشی گوگل پیکسل

گوگل در هفته اخیر تبلیغات این گوشی را منتشر کرده است. به طوری که ما عکس هایی از این گوشی را به روی برخی دیوار ها می بینیم. همچنین تبلیغات ویدیویی آن هم در یوتیوب منتشر شده است. اما هنوز جزییات سخت افزر و طراحی این گوشی معلوم نیست. گرچه برخی یوتیوبر ها این گوشی را آنباکس کرده اند، اما ظاهرا در تمام این ویدیو ها ما گوشی اصل را نمی بینم. اما دیروز ویدیویی کوتاه از پیکسل ۶ پرو متشر شد. که به احتمال زیاد خیلی به واقعیت نزدیک است. در ادامه باهم این ویدیو را مشاهده می کنیم.

 

رونمایی رسمی گوگل

همان طور گفتیم از آن جایی که تبلیغات و ویدیو این گوشی منتشر شده، احتمالا به زودی شاهد رونمایی رسمی گوگل از این دو دستگاه باشیم. هنوز تاریخ دقیقی برای معرفی این دو گوشی معلوم نیست و طبق اخبار درز کرده گوگل تصمیم دارد تا این گوشی را اوایل پاییز امسال معرفی کند که شواهد این خبر را تایید می کند. همچنین طبق عکسی که در صفحه فیسبوک منتشر شده می توان گفت گوگل به نوعی تایید کرده که باید ۲۷ مهر ماه شاهد معرفی این گوشی باشیم.