قابلیت های مهم دوربین این سری از آیفون ها

اپل پس از معرفی آیفون های سری ۱۳ خود در تاریخ ۲۳ شهریور ماه سر و صدای زیادی به پا کرد. بیشتر فوکوس اپل در رویداد معرفی این دستگاه ها به روی دوربین های جدید آیفون بود. از قابلیت های مهم دوربین این سری از آیفون ها می توان به قابلیت سینماتیک در حالت فیلم برداری و عکاسی خاص خود اشاره کرد. در حالت سینماتیک شما می توانید به روی آبجکت ها به صورت هوشمند فکوس کنید و حتی پس از ضبط هم می توانید فکوس ها را تغییر دهید. در حالت عکس برداری هم می توانید استایل های متفاوتی را قبل از آن که عکس خود را ثبت کنید، انتخاب کنید. تا عکس های خود را شخصی سازی کنید.

قابلیت های فوق العاده در عکاسی و فیلم برداری

آیفون های سری ۱۳ با این قابلیت های فوق العاده در عکاسی و فیلم برداری، جمعه هفته گذشته برای پیش فروش آماده شد و جمعه این هفته نیز در بازار ها موجود می شود. اما یوتیوبر ها طبق سنت هر ساله، زود تر از سایر مردم به این دستگاه ها دسترسی پیدا می کنند. طبق گفته آن ها آیفون های سری سیزده چند روز پس از رویداد اپل به آن ها تحویل داده شده است. اما اپل مانند همیشه از آن ها تعهد گرفته است تا ویدیو ها را از زمانی که خود شرکت تعیین می کند به بعد می توانند انتشار دهند. از این رو ما دیشب حدود ساعت ۸ شب شاهد بودیم که یوتیوبر ها ویدیو های بررسی و جعبه گشایی خود آیفون ها را در بارگذاری کردند. 

جعبه گشایی آیفون های سری ۱۳

در این ویدیو با هم به جعبه گشایی آیفون های سری سیزده می پردازیم که یکی از یوتیوبر های معروف این ویدیو را منتشر کرده است. همچنین در این ویدیو می توانید انواع قاب های آیفون را هم ببینید.

نظر شما چیست؟ به نظر شما با توجه به طراحی زیبا، دوربین های فوق العاده و پردازنده جدید تر نسبت به نسل قبل، آیا این دستگاه ها ارزش خرید دارند؟