۲۳ شهریور ماه

۲۳ شهریور ماه امسال بود که اپل در کنفرانس خود از نسل بعدی آیفون ها و آیپد های خود رونمایی کرد. آیپد مینی جزو قوی ترین و کوچک ترین تبلت هایی بود که در این رویداد معرفی شد. آیپد مینی امسال اپل طراحی متفاوتی نسبت به نسل قبل خود دارد. و به نوعی از زبان طراحی جدید اپل بهره می برد. طراحی این دستگاه مانند آیپد ایر نسل ۴ است و به نوعی می توان گفت که آیپد مینی ۶ نسخه کوچک شده آیپد ایر نسل ۴ است. 

اپل آیپد مینی

اپل آیپد مینی ۶ را با پردازنده قوی A15 خود عرضه کرده. اما امسال شاهد دو نسخه از این پردازنده بودیم. نسخه دارای ۴ هسته گرافیکی و نسخه دارای ۵ هسته گرافیکی. اپل در این دستگاه از نسخه دارای ۵ هسته گرافیکی استفاده کرده است. با این پردازنده قدرتمند شما می توانید هر پردازش سنگینی را از این دستگاه انتظار داشته باشید.

صفحه نمایش

آیپد مینی جدید. دارای طراحی تمام صفحه با صفحه نمایش ۸٫۳ اینچی Liquid Retina.1 تراشه قدرتمند A15 Bionic با موتور عصبی. دوربین جلو ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض با سنتر استیج. اتصال USB-C. Ultrafast 5G.2 یادداشت بردارید ، اسناد را علامت گذاری کنید یا بزرگترین ایده های خود را با مداد اپل (نسل دوم) که به صورت مغناطیسی متصل شده و بی سیم شارژ می شود ثبت کنید.

بهبود دوربین

علاوه بر این اپل امسال به بهود دوربین در آیپد ها فکر کرده است و از این رو ما شاهد بهبود دوربین اصلی و سلفی در این گوشی هستیم. همچنین دوربین سلفی آیپد مینی ۶ از قابلیت سنتر استیج استفاده می کند که عالی است. 

همچنین به لطف ۵G شما سرعت عالی این شبکه را در آیپد خود خواهید داشت. و می توانید از اپل پنسل نسل ۲ و سایر لوازم جانبی آیپد مینی نسل ۶ بهره ببرید.

در این ویدیو با هم به جعبه گشایی این سری از آیپد های اپل می پردازیم. 

نظر شما درباره طراحی جدید آیپد مینی ۶ چیست؟ به نظر شما استفاده از این دستگاه راحت تر شده است؟