ویدئوهای تبلیغاتی One UI 4

 ویدئوهای تبلیغاتی One UI 4 که اخیرا پخش شده‌اندف حاوی اطلاعات تازه‌ای از این نسخه هستند. امروز سامسونگ دو ویدئوی تبلیغاتی رسمی را برای پوسته اندرویدی آینده‌اش، One UI 4 منتشر کرده است. نسخه‌های بتای آن برای مدتی در چند کشور به‌صورت عمومی در دسترس بوده‌اند و ما تا کنون در نسخه بتا ۳ هستیم. انتظار می‌رود که ساخت نهایی در چند هفته آینده منتشر شود، بنابراین ما را شگفت‌زده نمی‌کند که سامسونگ چنین ویدئوهایی را برای تبلیغات ظاهری خود بسازد.

اولین ویدئو با تمرکز بر روی تکامل از زمان One UI 2 شروع شده و بازخوردهای کاربران را مرور می‌کند که ما را به ادعای اصلی کمپانی سامسونگ می‌رساند، یعنی One UI 4 مطابق میل کاربران ساخته شده است. قابلیت سفارشی‌سازی نیز نقش مهمی را ایفا می‌کند، مانند ویجت‌ها (اکنون با گوشه‌های گرد) و حالت تاریک برای نمادهای برنامه آن قرار داده شده است.

موارد دیگری نیز وجود دارد که در این نسخه پوشش داده می‌شود، اما شاید شگفت‌انگیزترین پیشرفت در پایان ویدئو اتفاق بیفتد، زمانی که سامسونگ با افتخار اعلام کرد که لپ‌تاپ‌ها را از طریق One UI Book 4 انجام می‌دهد. همانطور که از نامش پیداست.، این اساسا یک نسخه ویژه از One UI برای لپ تاپ ها است.

سایر اطلاعات به دست رسیده

نمی‌توان گفت که ما شاهد آمدن آن بودیم، اما سؤال اصلی اینجاست که آیا این واقعاً می‌تواند باعث بهبود تجربه کاربری برای خریداران لپ‌تاپ‌های سامسونگ شود؟ یا این فقط یک ترفند ناامیدانه برای کپی‌کردن بازی اکوسیستم اپل است؟ هر دوی این موارد به یک اندازه شانس واقعی بودن دارند. ممکن است فقط یک تقلید بی‌سرانجام از اپل باشد که هیچ تأثیری بر روی بهبود تجربه کاربری ندارد.

این مورد هم مطرح است که این نسخه جدید و مچ با لپ‌تاپ باعث بهبود تجربه کاربری بشود. باید صبر کرد و دید اوضاع چطور پیش می‌رود. ما منتظر وارد بازار شدن این نسخه و بازخوردهای جدید هستیم و در صورت به دست رسیدن اطلاعات جدید، در همین سایت آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

در صورت تمایل به مطالعه مطالب بیش‌تر درباره این نسخه جدید به این لینک مراجعه کنید.

در ویدئوی دوم، این شرکت جزئیات بیشتری را در مورد سفارشی‌سازی‌های انجام شده در One UI 4 و همچنین ابزارهای مختلف مرتبط با عکس و به‌اشتراک‌گذاری سریع موارد در لپ‌تاپ سامسونگ ارائه می‌کند.

 درانتهای سری ویدئوهای تبلیغاتی One UI 4، سامسونگ برای جمع‌کردن بحث، نگاهی اجمالی به Galaxy Watch 4 می اندازند.  این ویدئوی آخر منحصرا مربوط به One UI 4 است و به طور واضحی یک ویدئوی تبلیغاتی برای نسخه جدید است. با این حال، بخشی از اکوسیسم در آن توضیح داده شده است؛ لذا ویدئوی مهمی به شمار می‌رود.

به منطور مشاهده ویدئوهای گفته شده در متن، به این لینک مراجعه کنید.