وان پلاس یکی از برندهای چینی است که به تولید محصولات بسیار با کیفیت و سطح بالا می پردازد. اما همواره در سال های اخیر ضعفی در محصولات این کمپانی به چشم می خورده که آن هم نبود استاندارد IP68 برای جلوگیری از نفوذ آب و مقاومت در برابر ضربات وارده بوده است. این استاندارد چند سال است در پرچمداران سامسونگ، اپل و برخی برندهای دیگر به کار گرفته می شود تا ریسک استفاده از گوشی های گران قیمت در شرایط حساس به پایین ترین حد خود برسد.

اما آنطور که از شایعات به نظر می رسد، سرانجام وان پلاس در نسل هشتم پرچمداران خود از این قابلیت پرکاربرد استفاده خواهد کرد. البته برای دانستن این موضوع احتمالا تا سه ماه آینده باید منتظر بمانیم.

گوشی-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین-وان پلاس

آن چیز که از این گوشی انتظار می رود شامل صفحه نمایشی با نرخ ریفرش ۱۲۰ هرتزی با حفره ای درون خود است که دوربین سلفی را درون خود جای داده است. همچنین آخرین نسل از پردازنده پرچمدار اسنپدراگون یعنی ۸۶۵ به همراه ۱۲ گیگابایت رم آن را تبدیل به یک نیروگاه پرقدرت می کند. حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی، دوربین چهارگانه پشتی که لنز اصلی آن ۶۰ مگاپیکسلی است، و باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری از دیگر مشخصات احتمالی وان پلاس ۸ پرو است.