کمپانی وان پلاس یکی از بهترین توسعه‌ دهندگان و ارائه دهندگان تکنولوژی شارژ سریع در گوشی‌های همراه است. این سیستم شارژ سریع در سال ۲۰۱۸ به Warp Charge تغییر نام پیدا کرد و البته قادر است باتری دستگاه را طرف مدت تنها ۲۰ دقیقه از صفر تا ۴۹ درصد شارژ کند. این کمپانی چینی حالا دو پرچمدار جدید OnePlus ۷T و OnePlus ۷T Pro را در نوبت معرفی دارد و به همین خاطر تصمیم گرفته است در زمینه شارژ باتری پا را فراتر هم بگذارد.

وان پلاس تکنولوژی شارژ سریع بهینه‌تر از OnePlus 7 را برای گوشی جدید ۷T وعده می‌دهد!

تکنولوژی جدید Warp Charge 30T در مسیر Warp Charge 30 حرکت می‌کند. نسل قبلی با پرچمدار OnePlus 6T McLaren Edition در اواخر سال ۲۰۱۸ معرفی شد.

پیت لو، مدیر عامل کمپانی وان پلاس، در این باره گفته است: «ما معتقدیم که Warp Charge 30T بهترین راهکار و تکنولوژی شارژ سریع برای استفاده در دنیای واقعی است. با این تکنولوژی می‌توانید حتی زمانی که از دستگاه خود استفاده می‌کنید هم آن را ۲۳ درصد سریع‌تر شارژ کنید».

وان پلاس-گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

پیت لو توضیح داده که تکنولوژی جدید شارژ سریع این سازنده در ماه مه گذشته که پرچمداران OnePlus 7 و OnePlus ۷ Pro معرفی شدند، هنوز مرحله نهایی توسعه را طی نکرده بود. او در این باره به خبرگزاری TechRadar گفته است که وان پلاس قصد ندارد هیچ تکنولوژی را صرفا برای کسب مقاوم اولین بودن، معرفی کند. لو گفته است: « ما از زمان کافی برای بررسی و بهبود تکنولوژی شارژ سریع خود بهره گرفتیم و دائما به آرمایش پرداختیم تا در نهایت موفق شدیم نتیجه نهایی را که به آن مفتخر هستیم برای کاربران و علاقه مندان برند خود فراهم آوریم».

همچنین باید اشاره کنیم که شارژر با شارژ سریع Warp Charge 30 که مخصوص OnePlus ۷ معرفی شد، همچنین با نسل تازه سازگار است. این تکنولوژی نوین هم مانند نسل قبلی وعده داده است بتواند به توان شارژ سریع ۳۰ واتی برسد. نقطه تمایز Warp Charge 30T با نسل قبلی در این است که از گرم شدن بیش از حد گوشی در هنگام شارژ شدن جلوگیری می‌کند. همین موضوع به کاربر اجازه می‌دهد بتواند از دستگاه همراه خود حتی در هنگام شارژ شدن هم استفاده کند. با توجه به ادعای پیت لو، کاربران لازم نیست نگران مشکل گرم شدن دستگاه خود باشند و می‌توانند در هنگام شارژ گوشی هم همچنان به بازی کردن خود ادامه دهند.