طبق آخرین گزارشات…

طبق آخرین گزارشات ، WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی ای است که به کاربران اجازه می دهد تصاویر را به برچسب تبدیل کنند. این ویژگی در حال توسعه است.

واتساپ…

واتساپ در حال کار بر روی بسیاری از ویژگی های جدید است. طبق آخرین گزارشات ، واتساپ در حال کار بر روی ویژگی ای است که به کاربران اجازه می دهد تصاویر را به برچسب تبدیل کنند. این ویژگی در نسخه بتا برنامه مشاهده شد. گفته می شود که واتساپ در حال توسعه این ویژگی برای کاربران iOS و Android است. به غیر از این ، WhatsApp همچنین امکان استفاده از آزمایش کننده های غیر بتا از ویژگی چند دستگاه را نیز فراهم کرده است.

 

طبق گفته واتساپ…

طبق گفته Wabetainfo ، واتساپ  روی قابلیت تبدیل تصاویر به برچسب کار می کند. ”واتساپ در حال توسعه یک ویژگی جدید است ، برای به روز رسانی آینده ، که به شما امکان می دهد تصاویر خود را به برچسب تبدیل کنید! هنگامی که این ویژگی در دسترس باشد ، یک نماد برچسب جدید در کنار نوار عنوان وجود دارد. وقتی آن را انتخاب می کنید ، تصویر به عنوان یک برچسب ارسال می شود. ”

ردیاب ویژگی های WhatsApp

در اسکرین شاتی که توسط ردیاب ویژگی های واتساپ به اشتراک گذاشته شده است ، یک گزینه ویژه برای ایجاد تصاویر در برچسب ها در کادر گفتگو مشاهده می شود. هنگام اضافه کردن عکس ، روی گزینه برچسب ضربه بزنید و تصویر به طور خودکار به برچسب تبدیل می شود. Wabetainfo می گوید که واتساپ از هیچ برنامه شخص ثالث برای تبدیل تصاویر به برچسب استفاده نکرده است.

 ویژگی های WhatsApp

این ویژگی در نسخه بتا ظاهر نشده است ، این بدان معناست که در حال حاضر فقط در حال آزمایش است. واتس اپ هنوز هیچ اطلاعیه ای در این زمینه ارائه نکرده است بنابراین نمی توانیم مطمئن باشیم که این برنامه راه اندازی می شود یا خیر. این ویژگی در حال توسعه است و فقط در به روز رسانی آینده در دسترس خواهد بود.

علاوه بر این…

علاوه بر این ، واتساپ همچنین در حال برنامه ریزی برای دسترسی به ویژگی چند دستگاه است. برخی از کاربران واتساپ پنجره هایی در مورد پشتیبانی از چند دستگاه دریافت کرده اند. پس از راه اندازی ، ویژگی چند دستگاه به کاربران اجازه می دهد تا به برنامه پیام رسانی در تلفن خود و همچنین چهار دستگاه دیگر دسترسی داشته باشند.

واتساپ قبلا گفته بود…

WhatsApp گفته بود که برنامه پیام رسانی اکنون قابلیت چند دستگاهی را برای کاربران غیر بتا در نظر می گیرد. “در چند روز گذشته ، واتساپ امکان پیوستن به برنامه بتا برای چند دستگاه را برای افرادی که از آن استفاده می کنند ، آزاد می کند. نسخه های پایدار واتساپ برای Android و iOS. چند نفر به دلایلی به برنامه بتا چند دستگاهی ملحق نشدند: آنها می بینند که این یک برنامه بتا است ، بنابراین می دانند که ممکن است مشکلاتی را تجربه کنند. امروز واتساپ در حال کار بر روی مجبور کردن افراد برای به روز رسانی در نسخه چند دستگاه ، برای به روز رسانی آینده است. ”