هواوی نوا ۹

هواوی نوا ۹ در ۲۳ سپتامبر وارد بازار می شود
ماه گذشته ما Huawei RTL-AL00 را در TENAA دیدیم و امروز این شرکت تأیید کرد که یک گوشی هوشمند nova 9 است. این سری جدید در ۲۳ سپتامبر در چین معرفی می شود و طراحی دو دایره را از پرچم‌داران P50 وام می‌گیرد.

هواوی نوا 9
هواوی نوا ۹

سری nova

هواوی نوا ۹ یک سری گوشی متوسط ​​هواوی است و در کشور خود محبوب‌ترین سری هوآوی است. هر نسل از این گوشی، دارای چندین دستگاه است. برای مثال می‌توانیم مدل قبلی این گوشی را مثال بزنیم. nova 8 دارای حداقل هفت تلفن مختلف در خط تولید خودش است. تفاوت اصلی بین این گوشی هوشمند nova 9 و هر پرچمدار P50، محل قرارگیری دوربین در حلقه‌ها است. شاتر اصلی قرار است با حلقه رنگی در اطراف خود در بالاترین نقطه قرار گیرد و سه شاتر دیگر نیز در قسمت پایینی قرار خواهند گرفت. همچنین باید به این نکته اشاره شود که یک فلاش LED تکمیل کننده این طراحی است.

مشخصات

این گوشی، برای عکس گرفتن، احتمالاً دارای پنل OLED. هچنین باید گفت که این گوشی، به اسکنر اثر انگشت UD مجهز است. و مطمئناً HarmonyOS را اجرا می کند. همچنین در باره این گوشی، ما کاملاً مطمئن هستیم که از یک چیپست ۵G استفاده می کند زیرا عرضه آن در چین است. و امروزه ذر چین، تقاضا برای اتصال نسل بعدی در حال افزایش چشمگیر و روز‌افزونی است.