انتظار می رود هوآوی در این ماه تعداد کمی از محصولات خود را روانه بازار کند. مدتی است که منتظر ظهور سری هوآوی P50 هستیم اما اطلاعات منتشر شده نشان می‌دهد که خوآوی محصولات جالب دیگری نیز در در چنته دارد.

صفحه Weibo Fans ، از عرضه دو محصول جدید هوآوی خبر داد که قرار است این ماه منتشر شوند. در میان آنها دو گجت وجود دارد به نام های هوآوی Band 6 Pro و ساعت هوآوی Children’s Watch 4X Pro مخصوص کودکان.

ما در مورد عرضه Band 6 Pro تعجب کرده ایم زیرا این گوشی فقط سه ماه پس از اعلام نسخه استاندارد منتشر می‌شود.  Children’s Watch 4X در ژوئیه سال گذشته منتشر شد ، بنابراین انتظار می رود جانشین آن باشد.

هوآوی همچنین به دنبال ردپای آمازون که در ماه مه از نسخه کودکانه Echo Show 5 رونمایی کرد ، نمایشگر هوشمندی را برای کودکان معرفی خواهد کرد. سری S دارای صفحه نمایش هوشمند و همچنین دارای یک مدل حرفه ای است در حالی که سری Smart Screen X در اندازه جدید عرضه می شود.

همچنین اضافه کرده است که هوآوی در ماه جاری نوت بوک‌ جدیدی معرفی نخواهد کرد. هنوز مشخص نیست همه این محصولات در یک رویداد با هم رونمایی خواهند شد یا رونمایی جداگانه دارند.