هنسفری ردمی poro 3، همراه با گوشی جدید شیائومی معرفی شده است.

هنسفیری جدید شیائومی

هم‌زمان با معرفی گوشی Redmi 10 Prime، کمپانی شیائومی در هند، یک هنسفیری جدید را هم معرفی کرده است. این هنسفیری مقرون‌به‌صرفه‌ترین هنسفیری، بین هنسفیری‌های مورد استفاده و معرفی شده در خانواده Mi است. همچنین، این هسنسفیری یکی از ارزان‌ترین مدل‌های هسنفیری در بازار است که از تکنولوژي TWS استفاده می‌کند.

تراشه‌های داخلی

هنسفری ردمی poro 3، همانطور که گفتیم، از تکنولوژی TWS استفاده می‌کند. همچنین جالب است بدانید کمپانی شیائومی، برای تراشه این هنسفیری از تراشه‌های برند Qualcomm استفاده کرده است. هنسفیری ردمی جدید، چیپست QCC3040 کوآلکوم را به همراه کد aptX Adaptive در خود دارد. این هسنفیری به وسیله بولوتوث به گوش‌های مدل Mi شیائومی متصل می‌شود. لازم به ذکر است که این هنسفیری قابلیت اتصال به بولوتوث نسخه ۵٫۲ را دارد.

هنسفری ردمی poro 3
هنسفری ردمی poro 3 با قابلیت ۳۰ ساعت کار کردن مداوم

قابلیت‌های هسنفیری ردمی ۳

هنسفری ردمی poro 3، مجهز به درایوهای آرمچر برا خروج صدای متعادل از دو گوشی هنسفیری است. در نتیجه این آرمیچر تعبیه شده در هسنفیری، علاوه بر متعادل خارج شدن صدا، صدایی که از هنسفیری خارج می‌شود، صدایی طبیعی، نرما و بدون خط و خش است.

همچنین این هنسفیری گزینه‌های لمسی روی خود دارد. شما با استفاده از این گزینه‌ها می‌توانید قابلیت سایش هوشمند را در هسنفیری‌تان داشته باشید.

همچنین این گوشی یک گزینه جفت و مچ شدن سریع دارد. ولی این قابلیت تنها برای دارندگان گوشی‌های خانواده Mi شیائومی جواب می‌دهد. و دارندگان سایر گوشی‌های اندروید و یا iOS، برای جفت شدن با هنسفری ردمی poro 3، باید از بولوتوث استفاده کنند.

دوام باتری

هنسفری ردمی poro 3، باتری ۶۰۰ میلی‌آمپر در ساعت دارد. و حدود ۳۰ ساعت می‌تواند شارژ را درون خودش نگه دارد و خدمات مورد نیاز شما را ارائه دهد. در واقع، باتری این هنسفیری قابلیت ۳۰ ساعت ارائه خدمات مدام را دارد. همچنین این دستگاه از طریق USB-C شارژ می‌شود.

زمان و قیمت عرضه

هنسفری ردمی poro 3، با قیمتی معادل ۲۹۹۹ روپیه به فروش می‌رسد. بر طبق گزارشات، قرار است اولین نمونه از این هنسفیری در ۹ سپتامبر امسال وارد بازار شده و به فروش برسد.