همکاری سونی و میزو

 همکاری سونی و میزو بری است که اخیرا به دتس رسیده است. ممکن است ما بدانیم که رویداد Xperia سونی در ۲۶ اکتبر در مورد چیست . اما امسال اخباری درمورد یک همکاری عجیب به دست رسیده. امروز شعبه سونی در چین اعلام کرد که با Meizu برای همکاری استراتژیک به توافق رسیده است. هدف این همکاری این  است که گوشی‌های Xperia بتوانند نیازهای بازار چین را بهتر تأمین کنند. اینجا جایی است که Meizu  برای کمک به بهینه‌سازی سونی وارد کار می‌شود. همکار جدید سونی  ۱۰۰ میلیون کاربر در بازار داخلی خود دارد.

Xperia
Xperia 1 III

به منظور کسب اطلاعات بیش‌تر درمورد این گوشی سونی به این لینک مراجعه کنید.

سونی به‌زودی پیش نصب برنامه‌های Meizu منتخب را در Xperia 1 III و “محصولات جدید بعدی” آغاز می‌کند. دارندگان فعلی ۱ Mark III می توانند این برنامه‌ها را پس از نصب آخرین به‌روزرسانی سیستم عامل که در این ماه اجرا شد بارگیری کنند. برنامه‌های مورد بحث شامل یک فروشگاه برنامه (به یاد داشته باشید: Google Play در چین وجود ندارد) ، ایمیل، آب و هوا، اخبار و سایر برنامه ها خواهد بود.

Xperia 1 III
Xperia 1 III

اما اهداف این همکاری سونی و میزو فراتر از  تنظیم برنامه‌ها است . سونی و میزو به دنبال راه‌هایی هستند تا برخی از ویژگی‌های Flyme را به گوشی‌های Xperia اضافه کنند (اگر آشنا نیستید، Flyme سفارشی‌سازی Android Meizu است).

 

Sony Xperia 5 III در اصل همان گوشی ۱ III است (به‌هرحال در مورد سیستم‌عامل)  تصور می‌شد که هنوز در چین موجود نیست، بنابراین بخشی از اعلامیه نبود. در مورد “محصولات جدید بعدی”، هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست.

 

منبع مطلب:

https://www.gsmarena.com/sony_and_meizu_are_partnering_up_to_bring_flyme_appsandfeatures_to_xperia_phones_in_china-news-51443.php