در اینجا ترکیب P40 آینده هواوی در یک تصویر واحد ارائه شده است. این دستگاه دارای تمامی رنگ های موجود در ترکیب پرچمداران آینده است که شامل Huawei P40، Huawei P40 Pro و P40 Pro Premium the P40 lite و P40 lite E در حال حاضر رسما اعلام شده اند.

در نگاه اول تمامی دستگاه های موجود در تصویر، یکسان به نظر می‌رسند اما با نگاهی دقیق تر، متوجه تفاوت آن ها خواهیم شد. هواوی p40، دارای دوربین سه گانه و بدون زوم پریسکوپ است، هواوی P40 Pro دارای یک دوربین چهارگانه با لنزهای پریسکوپ است و هواوی P40 Pro Premium دارای تنظیم دوربین پنتا است.

شایعه شده است که هواوی Huawei P40 Pro Premium به جای شیشه از سرامیک استفاده می کند و به نظر می رسد که به صورت سیاه یا سفید عرضه خواهد شد.

هواوی P40 و P40 Pro در رنگ های نقره، خاکستری، نارنجی (یا طلایی)، مشکی، آبی و رنگ شفق قطبی عرضه می شوند. ما مطمئن هستیم که هوآوی نام هایی را در اختیار شما قرار خواهد داد که بهتر است با یک تبلیغی مانند Breathing Crystal متناسب باشد.

پرچمداران سری P40 هواوی در تاریخ ۲۶ مارس با کلیه دوربین های جدید (سنسور جدید ۵۰ مگاپیکسلی RYYB و زوم بهتر، سنسورهای بزرگتر)، چیپست Kirin 990 5G، برچسب سلفی دوتایی به نمایشگر و احتمالاً صفحه نمایش OLED 120 هرتز اعلام می شود.