نحوه عملکرد اپل

نحوه عملکرد اپل این است که ابتدا ویژگی جدیدی را برای آیفون های رده بالاتر خود معرفی می کند ، و سپس در سال بعد ، انتظار می رود که این ویژگی در سراسر جهان در دسترس باشد. این شبیه نحوه برخورد اپل با OIS برای دوربین های آیفون و همچنین استفاده از نمایشگرهای OLED برای آیفون ها است.

با این حال ، به نظر می رسد که ممکن است در صفحه نمایش ProMotion 120Hz اتفاق نیفتد. بر اساس گزارش نشریه TheElec کره جنوبی ، انتظار نمی رود همه مدل های آیفون ۲۰۲۲ دارای صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی باشند که اپل امسال به مدل های آیفون ۱۳ پرو خود معرفی کرده است.

 مدل‌های آیفون
مدل‌های آیفون

مدل های آیفون

این به این دلیل است که نشریه ادعا می کند که از بین چهار مدل آیفون ۱۴ که برای سال ۲۰۲۲ شایعه شده بود ، ظاهراً اپل همچنان از صفحه نمایش OLED LTPS برای یکی از آنها استفاده می کند ، نه LTPO که برای نرخ های بالاتر بالاتر مورد نیاز است. احتمالاً استفاده از صفحه نمایش LTPS ممکن است برای پایین ترین مدل باشد ، اما ممکن است برای گفتن آن خیلی زود باشد.

جالب است

جالب است که این گزارش ادعا می کند که چهار مدل وجود خواهد داشت. این به این دلیل است که شایعات حاکی از آن است که امسال آخرین سالی خواهد بود که ما شاهد مینی آیفون خواهیم بود ، بنابراین ادعاهای چهار مدل یا نشان می دهد که شایعات اشتباه است ، یا اپل می تواند مدل دیگری داشته باشد که قصد دارد جایگزین آن شود.

مدل جدید اپل

اپل بدون استفاده از همچین فناوری دست کم در یکی از مدل‌های آیفون ۱۴، می‌تواند میان این دستگاه‌ها تفاوت چشمگیری ایجاد کند و معمولا کاربران دلیلی برای اینکه مدل‌های پرو را بجای   استاندارد های معمولی انتخاب کنند خواهند داشت.

طبق گزارش‌هایی که به دست رسیده، سال های آینده دیگر خبری از برند های مینی نخواهد بود و آیفون ۱۳ مینی آخرین دستگاه از این سری اپل به حساب می‌آید. به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ با دو آیفون مجهز به نمایشگر ۶.۱ اینچی و دو آیفون با صفحه نمایش ۶.۷ اینچی مواجه می‌شویم.