نمایشگر ۱۲۰ هرتزی، در حال آزمایش شدن برا ای پد مینی بعدی

نمایشگر ۱۲۰ هرتزی در آی پد مینی بعدی ارائه خواهد شدف این قضیه را اخباری تایید نشده اخبرا گفته است. این اخبار با تاکیر بر سرعت پایین‌تر آی پد مینی قبلی در یک سمت صفحه نمایش و نامتوازن بودن سرعت پردازنده، گفته است که آی پد مینی بعدی نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز را اعمال می‌کند. این منبع نه چندان موثق، همچنین به نوع صفحه نمایش استفاده شده در این تبلت، اندازه رم و سایر مشخصات این تبلت نیز پرداخته است.

همانطور که میدانید، آخرین آیپد مینی، کمی قبل‌تر از یک ماه پیش وارد بازار شد، و کمی دور از ذهن است که آی پد مینی بعدی تا این حد تکمیل شده باشد یا اطلاعاتی به این دقت از آن در دسترس باشد. با این حال، ما در این مقاله به بیان اظهاراتی که در مورد آیپد مینی بعدی شده است پرداخته‌ایم. احتمالا این اخبار در آینده تغییر خواهد کرد، رد و تثبیت خواهد شد و بر جزیئیات آن افزوده خواهد شد. در صورت تکمیل شدن این خبر یا به دست رسیدن اطلاعات بیش‌تر از آن، ما مطلب جدید را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

نمایشگر ۱۲۰ هرتزی در آی پد مینی بعدی

بر اساس اطلاعاتی از یک فروم کره‌ای، اپل در حال آزمایش نمایشگر ProMotion 120 هرتزی برای آیپد مینی بعدی خود است. گفته می شود پنل ۸٫۳ توسط سامسونگ دیسپلی تولید می شود و ظاهراً با نسخه بعدی مینی تبلت اپل عرضه خواهد شد.

نسل ششم آی‌پد مینی جلوه ژله‌ای عمیقی داشت که در آن یک طرف صفحه‌نمایش کندتر از طرف دیگر تازه می‌شود. ما همچنین در بررسی iPad mini خود متوجه این موضوع شدیم. اپل این رفتار را عادی نامید، اگرچه بسیاری از کاربران مخالف بودند و نمایشگر ProMotion مطمئنا به رفع این مشکل کمک می کند.

در صورت تمایل به مطالعه مطالب بیش‌تر مورد آیپد مینی ۶، آخرین آیپد مینی که اپل وارد بازار کرد، می‌توانید به این صفحه مراجعه کرده و مطال آن را مطالعه کنید.

سایر سخت افزارهای استفاده شده در آی پد مینی  بعدی چه میتواند باشد؟

گفته می‌شود که بقیه سخت‌افزار نسل بعدی آی‌پد مینی نسبت به مدل فعلی با چیپست A15 Bionic در فرمان، ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی در نسخه پایه، بدون تغییر باقی می‌ماند. همچنین باید منتظر قیمت اولیه کمی بالاتر باشیم. به‌خاطر داشته باشید که این اطلاعات از یک منبع تأیید نشده است و همچنین خیلی زود است که در مورد آی‌پد مینی جدید صحبت کنیم، زیرا آی‌پد فعلی کمی بیش از یک ماه پیش منتشر شد. نظر شما در این باره چیست؟ این اطلاعات به دتس رسیده از آی پد مینی جدید تا چه حد منطقی هستند و ممکن است درست باشند؟ اگر نظری در این باره دارید، خوشحال می‌شویم از طریق کامنت‌ها آن را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب، یک ترجمه بر اساس سایت‌های منبع و خارجی است. در صورتی که نیازی به مراجعه به سایت اصلی یا تمایلی به خواندن  و یا بازدید از متن زبان اصلی و سایت منبع دارید، می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و اخبار مربوطه را مطالعه کنید.