انتظار می رود ZTE در این ماه گوشی Axon 30 را روانه بازار کند و این گوشی مانند دوربین قبلی Axon 20 دارای دوربین زیر نمایشگر خواهد بود. رئیس بخش گوشی‌های هوشمند در این شرکت وعده داده است که یک راه حل جدید برای این فناوری ارائه دهد ، و امروز ما شاهد یک عکس فاش شده بودیم. در گوشی Axon 20 (اولین گوشی هوشمند تجاری با دوربین جلوی زیر نمایشگر) ماتریکس OLED اجازه عبور نور کافی را نمی‎‌داد و Visionox باید با تجربه مشاهده سازگار می‌بود.

ما انتظار داریم که ZTE مشخص کند که دقیقاً چه چیزی در زمان رونمایی در این گوشی پیشرفت کرده است ، اما می‌توان حدس زد باید شامل پیشرفت‌های OLED و رفع UI باشد.

آنچه می‌دانیم این است که صفحه نمایش از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کند و ۴۰۰ppi تراکم پیکسل دوربین خواهد داشت و این دو برابر امکاناتی است که ZTE در اختیار Axon 20 قرار داده است. همچنین شایعه شده است که کیفیت صفحه نمایش این گوشی۱۰۸۰p خواهد بود.

این گوشی با شارژ سریع ۵۵ واتی گواهی‌نامه دریافت کرده است و احتمالا با چیپست پرچمدار مانند اسنپدراگون ۸۷۰ یا Dimensity 1200 کار خواهد کرد.

ZTE تاریخ مشخصی برای Axon 30 5G تعیین نکرده است ، اما این طور که پیداست، این اتفاق در ۲۲ جولای رخ خواهد داد. ممکن است شاهد یک یا دو تیزر دیگر تا زمان رونمایی این دستگاه باشیم.