اگر تا به حال به برنامه نتفلیکس برای موبایل نگاه کرده اید و متوجه شده اید چیزی کم است. مطمئنا به هیچ عنوان بازی‌ها را به عنوان ویژگی بسیار مهمی که وجود نداشت، در نظر نگرفته بودید.  با این حال، نتفلیکس فکر می کند اضافه کردن بازی ها به تجربه تلفن همراه خود ایده خوبی است و پس از اعلام اولیه در ماه جولای، اجرای آزمایشی آن در ماه اوت آغاز شد.

بازی های در دسترس

با این حال، اکنون این پلتفرم آماده است تا بازی های نتفلیکس را جهانی کند. از امروز، افرادی که از برنامه نتفلیکس برای اندروید در سراسر جهان استفاده می کنند به پنج بازی موبایل دسترسی دارند: Stranger Things: 1984، Stranger Things 3: The Game، Shooting Hoops، Card Blast و Teeter Up.

شرایط بازی ها

نها چیزی که برای بازی کردن  نیاز دارید یک اشتراک نتفلیکس است. این بازی ها شامل هیچ افزودنی، هزینه اضافی و خرید درون برنامه ای نمی شوند. برنامه اندروید در تلفن‌ها دارای یک ردیف بازی‌ها و تب بازی‌های اختصاصی است که می‌توانید هر بازی را برای دانلود انتخاب کنید، در حالی که در رایانه‌های لوحی ردیف بازی‌های اختصاصی را می‌بینید یا می‌توانید بازی‌ها را از منوی کشویی دسته‌ها انتخاب کنید.

اعضای نتفلیکس می توانند در یک حساب کاربری در چندین دستگاه تلفن همراه بازی کنند. اگردستگاه های شما به حد مجاز رسید، نتفلیکس به شما اطلاع خواهد داد و در صورت نیاز، می‌توانید از دستگاه‌هایی که استفاده نمی‌کنید خارج شوید یا آنها را از راه دور در Netflix.com غیرفعال کنید تا یک شکاف آزاد کنید.

بازی‌های شما به‌طور خودکار به اولویت زبانی که در نمایه نتفلیکس خود تنظیم کرده‌اید، پیش‌فرض می‌شوند، و اگر زبان خاص شما هنوز برای بازی خاصی در دسترس نباشد، زبان شما به‌طور پیش‌فرض به انگلیسی تغییر خواهد کرد. بازی‌ها در نمایه‌های کودکان در دسترس نخواهند بود. برخی از بازی‌ها ممکن است نیاز به اتصال به اینترنت داشته باشند، اما برخی دیگر برای بازی آفلاین در دسترس خواهند بود.

 

منبع مطلب