محصولات جدید و سری آیفون ۱۳

اپل هفته گذشته در رویداد California streaming از محصولات جدید و سری آیفون ۱۳ رونمایی کرد .

آیفون ۱۳ پرو و پرومکس با ویژگی های جدیدی به بازار روانه خواهند شد که قدرتمند تر از نسل های قبلی خود هستند . آیفون ۱۳ پرو و پرومکس دارای یک نمایشگر ۱۲۰ هرتز است ،همچنین با پردازنده A15 Bionic وحداکثر روشنایی ۱۰۰۰ نیت ارائه شده است .

نتایج ارائه شده توسط بنچمارک آنتوتو خبر از عملکرد فوق العاده نسخه آیفون پرو با حافظه داخلی یک ترابایتی می دهد .

آنتوتو  یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های بنچمارکینگ

آنتوتو  یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های بنچمارکینگ برای دستگاه‌های اندروید و iOS است که بسیاری از قسمت‌های دستگاه شما را تست کرده و به آن یک امتیاز کلی تخصیص می‌دهد. آنتوتو به عنوان یک منبع معتبر برای سنجش عملکرد کلی یک دستگاه، محسوب می‌شود.و  بنچمارک آنتوتو که تمام اجزای گوشی آیفون ۱۳ پرومکس تحت آزمایش قرار داده است ، نتایج بدست آمده نشان می دهد بدون هیچ شک و شبهه ایی آیفون ۱۳ پرو و پرومکس یک گوشی بسیار قدرتمند است

در این نتایج آیفون ۱۳ پرو با ۶ گیگابایت  رم و یک ترابایت حافظه داخلی توانسته امتیاز قابل توجه ۸۴ هزار را به ثبت برساند.

A15 Bionic
A15 Bionic

اپل با برگزاری رویداد کالیفرنیا استریمینگ

اپل با برگزاری رویداد کالیفرنیا استریمینگ در هفته گذشته از گوشی‌های آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس رونمایی کرد که ویژگی‌های قابل توجهی از جمله نمایشگر ۱۲۰ هرتز، چیپ پرقدرت A15 Bionic و حداکثر روشنایی ۱۰۰۰ نیت را ارائه می‌کنند. اکنون اولین نتایج بنچمارک آنتوتو از عملکرد فوق العاده نسخه پرو آیفون نسل جدید با حافظه داخلی یک ترابایتی خبر می‌دهد.

مشخصات مربوط به نسخه یک ترابایتی آیفون ۱۳ پرو

مشخصات مربوط به نسخه یک ترابایتی آیفون ۱۳ پرو اخیرا در بنچمارک آنتوتو که تمام اجزای گوشی را تحت آزمایش قرار می‌دهد، مشاهده شده است و نتایج به دست آمده نشان می‌دهد که بدون هیچ اما و اگری با یک دستگاه قدرتمند و البته گران قیمت روبرو هستیم. در این آزمایش نسخه‌ای از آیفون ۱۳ پرو با ۶ گیگابایت رم و یک ترابایت حافظه داخلی دیده می‌شود که نمره‌ قابل توجه نزدیک به ۸۴۰ هزار را ثبت کرده است.

A15 Bionic
A15 Bionic

 

آیفون ۱۳ پرو با پیشرفت بسیار چشم گیری

آیفون ۱۳ پرو با پیشرفت بسیار چشم گیری ، در بخش حافظه و گرافیک داشته است که نسبت به نسل قبلی خود بسیار قدرتمندتر شده است طبق نمودار زیر سرعت پردازنده گرافیکی آیفون ۱۳ حدود ۱۹ درصد افزایش پیداکرده و همین خبر از بهبود ۵۵ عملکرد گرافیکی این گوشی می دهد. و همچنین این دستگاه دربخش حافظه پیشرفت چشم گیری داشته است که در نتیجه بنچمارک آنتوتو بی تاثیر نیست. حافظه این گوشی نسبت به نسل گذشته ۴۴ درصد افزایش پیدا کرده  که سرعت خواندن و نوشتن رم و حافظه داخلی را افزایش می‌دهد. این قابلیت های در سری آیفون ۱۳ می تواند قیمت بالای آن ها را توجیح کند