مقامات رسمی Redmi ظاهرا بسیار به گوشی جدید Note 8 Pro خود مفتخر هستند و به همین خاطر هم هر روز تیزرهای تبلیغاتی متعددی را درباره آن منتشر می‌سازند. پس از انتشار تیزر تبلیغاتی مربوط به دوربین ۶۴ مگا پیکسلی در این گوشی هوشمند توسط لو ویبینگ که مدر ارشد برند Redmi است، حالا شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره Redmi Note 8 Pro هستیم.

این گوشی جدید قرار است از پردازنده ۱۲ نانومتری Helio G90T مدیاتک قدرت بگیرد که بر اساس نتایج بنچمارک AnTuTu از نظر قدرت در سطح پردازنده ۷ نانومتری Kirin 810 از هوآوی عمل می‌کند. این گوشی همچنین به نوعی دستگاه خنک کننده داخلی مجهز می‌شود که این موضوع هم در تیزرهای اخیر مورد تأیید قرار گرفته است.

با توجه به پوسترهای تبلیغاتی رسمی تازه، این سیستم خنک کننده مایع قادر است دمای سیستم را تا حداکثر ۶ درجه سلسیوس کاهش دهد. این میزان خنک کنندگی مخصوصا برای کاربرانی مناسب است که از دستگاه خود دائما برای گیمینگ سنگین استفاده می‌کنند.

گوشی‌های تازه Redmi Note 8 قرار است ۲۹ اوت (۷ شهریور) رسما معرفی شوند. برند Redmi هم امکان ثبت درخواست برای دریافت گوشی را در روزهای اخیر فراهم آورد و در نتیجه آن بیش از یک میلیون نفر ابراز تمایل کردند تا هرگاه گوشی جدید Redmi Note 8 آماده ورود به بازار شد، متوجه شوند. همین موضوع می‌تواند به خوبی نشان دهد که Redmi Note 8 احتمالا قادر به شکست رکورد فروش گوشی Redmi Note 7 خواهد بود.

تعداد ۲۰ میلیون دستگاه از سه مدل گوشی سری Redmi Note 7 ظرف مدت ۷ ماه از زمان عرضه ابتدایی تا به حال در سرتاسر دنیا به فروش رسیده است. بدین ترتیب Redmi Note 8 باید آنقدر خوب باشد تا بتواند کاربران بیشتری را برای خرید متقاعد سازد.