فیت ‌بیت ماه گذشته مچ‌بند Ace 3 را معرفی کرد و اکنون تصاویر منتشر شده از مچ‌بند ورزشی Fitbit Luxe نشان می‌دهند که این محصول صفحه‌نمایش OLED رنگی دارد و حسگرهای مختلف جدیدی را تدارک دیده است.
از تصاویر فاش شده مشخص است که مچ‌بند فیت‌بیت لوکس در رنگ‌های متنوع و بدنه‌‌ای از جنس استیل ضدزنگ دارد. بندهای قابل تعویض و قفل سگکی دارد که این در بین مچ‌بندهای ورزشی منحصر بفرد به حساب می‌آید. مچ‌بند ورزشی لوکس مجهز به صفحه‌نمایش رنگی OLED خواهد بود که البته فعلا معلوم نیست وضوحش چگونه است. مشخصاتی هم از سخت‌افزار این محصول منتشر نشده. اما تصاویر فاش‌شده نشان می‌دهند که این محصول از حسگر تشخیص ضربان قلب، حسگر تشخیص خواب، حسگر تمرین تنفس و چندین حالت ورزشی مختلف بهره می‌برد.


گزارشات منتشر شده می‌گویند که فیت‌بیت لوکس دارای حسگر تشخیص میزان اضطراب می‌باشد و به‌احتمال زیاد ضدآب خواهد بود و می‌توان از آن در زمان شناکردن هم استفاده کرد. مچ‌بند ورزشی لوکس از GPS بی‌بهره استو مسیرهایی که در آن ورزش کرده‌اید، با استفاده از GPS گوشی ردیابی می‌کند. تاریخ دقیق عرضه آن هم هنوز مشخص نیست اما بنظر می‌آید عرضه قریب الوقوعی داشته باشد.