تقریبا دو سال از معرفی اخرین گوشی پرچمدار برند موتورولا می‌گذرد. از طرفی حالا گفته می‌شود که این طلسم قرار است به زودی شکسته شود و در خلال برگزاری نمایشگاه MWC 2020 در آینده نزدیک شاهد رونمایی از یک پرچمدار جدید این برند خواهیم بود. بر اساس گزارش‌های اخیر، این کمپانی سازنده تأیید کرده است که در نمایشگاه پیش رو حتما از یک گوشی جدید با مشخصات پرچمدار رونمایی می‌کند. رویداد نمایشگاه بین المللی ۲۰۲۰ در بارسلونای اسپانیا و از تاریخ ۲۴ فوریه آغاز می‌شود.

درواقع انتظار می‌رود که این گوشی پرچمدار جدید یک روز پیش از آغاز نمایشگاه در تاریخ ۲۳ فوریه (۴ اسفند) رونمایی شود. به همین خاطر هم موتورولا از حالا روند انتشار دعوتنامه‌های رویداد را آغاز کرده است. آخرین باری که موتورولا یک گوشی سطح بالا و پرچمدار را معرفی کرد، در سال ۲۰۱۷ میلادی با رونمایی از Motorola Z2 بود.

موتورولا-گوشی-گوشی جدید-قیمت گوشی-علاالدین-پاساژ علاالدین

پس از آن چند گوشی سطح پایین‌تر از این برند معرفی شدند تا اینکه موتورولا در سال ۲۰۱۹ گوشی منعطف RAZR را هم به بازار معرفی کرد که البته بیشتر در بخش میان رده جای می‌گیرد. هنوز اطلاعات رسمی درباره این گوشی جدید و پرچمدار وجود ندارد. از طرفی هم ممکن است که این گوشی از سری Z باشد.

در هر صورت همه چیز فعلا برای موتورولا خوب به نظر می‌رسد. معرفی در این نمایشگاه موقعیت مناسبی به نظر می‌رسد زیرا برخی از بزرگترین سازندگان گوشی‌های همراه مانند سامسونگ و هوآوی قصد ندارند محصولات پرچمدار جدیدی را در خلال برگزاری MWC 2020 معرفی کنند. به همین خاطر موتورولا می‌تواند با رونمایی از گوشی پرچمدار جدید خود توجه بیشتری را به این محصول جلب کند.