عرضه جدید پوکو

با در اوایل ماه جاری ما اعلام کردیم که پوکو در حال کار بر روی M4 Pro 5G است تا جانشین M3 Pro 5G باشد که در ماه مه منتشر شد. در آن زمان ما فقط نام دستگاه ، شماره مدل آن و این واقعیت را می دانستیم که تعدادی از آژانس های صدور گواهینامه در سراسر جهان به آن اجازه لازم را داده اند.

این ما را بر آن داشت که گمان کنیم که راه اندازی رسمی نمی تواند خیلی دور باشد ، و معلوم شد که ما درست فکر می کردیم. حداقل اگر شایعات امروز را باور کنید ، که می گوید Poco سری جدید در اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر برای بازارهای بین المللی رسمی می شود.

راه اندازی

سپس احتمالاً بعداً در هند نیز راه اندازی می شود. ظاهرا راه اندازی جهانی اولین خواهد بود. انتظار می رود این گوشی مجهز به مدیاتک Dimensity SoC بوده و از شارژ سریع ۳۳ واتی پشتیبانی کند.

اگر راه اندازی واقعاً در چند هفته کوتاه اتفاق بیفتد ، بدون شک کانالهای رسانه ای Poco به زودی شروع به تمسخر این مدل جدید پوکو می کنند ، در این هنگام ممکن است در مورد مشخصات آن بیشتر بدانیم.

مشخصات عرضه ی  سری جدید پوکو

  • گفته می شود که زمان شروع عرضه POCO مدل جدید اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر است.
  • این گوشی شماره مدل ۲۱۰۹۱۱۱۶AG در پایگاه داده IMEI ظاهر شده است.
  • گفته می شود POCO مدل جدید با چیپست مدیاتک و شارژ سریع ۳۳ واتی عرضه می شود.

سری جدید پوکو

اما به نظر می رسد POCO در حال آماده سازی POCO M4 Pro 5G است که جانشین POCO M3 Pro خواهد بود. این گوشی قبلاً گواهینامه های متعددی دریافت کرده بود و نشان می داد که راه اندازی ممکن است قریب الوقوع باشد. در حال حاضر ، ۹۱mobiles به طور انحصاری از موکول شارما ، راهنمای برجسته آموخته است که POCO مدل جدید ام ۴ پرو در هفته آخر اکتبر یا اوایل نوامبر به صورت جهانی معرفی می شود. با این حال ، هنوز چیز زیادی در مورد راه اندازی هند گفته نشده است ، اما می توان انتظار داشت که این تلفن زمانی در خط پایین در کشور معرفی شود.