چند روز پیش گزارشی منتشر شد و ادعا کرد که کمپانی چینی وان پلاس قصد دارد یک گوشی مفهومی جدید را به نام OnePlus Concept One در نمایشگاه بین المللی CES 2020 معرفی کند. این کمپانی همچنین مدعی شده است که این گوشی مفهومی جدیدش این قابلیت را دارد تا آینده گوشی‌های هوشمند را به نمایش بگذارد.

حالا با توجه به گزارش برخی رسانه‌های کره‌ای، این گوشی موسوم به Concept One ممکن است که یک گوشی منعطف باشد. البته هنوز نمی‌دانیم این گوشی از کدام نوع گوشی‌های تاشو است زیرا انواع مختلفی از این مفهوم در حال حاضر وجود دارد. برای مثال به Royale Flexpai ، گلکسی فولد سامسونگ و میت ایکس هوآوی توجه کنید. این دستگاه یک تبلت است که بسته می‌شود تا به گوشی موبایل تبدیل شود. علاوه بر این‌ها هم چند مدل منعطف دیگر در بازار وجود دارد که رو به داخل تا می‌شوند.

در کنار این موارد محبوب باید به گوشی جدید موتورولا RAZR 2019 اشاره کنیم. این دستگاه اساساً گوشی هوشمندی است که تا می‌شود تا به گوشی همراه بسیار کوچک‌تری تبدیل شود. با توجه به تصاویری که تا به حال منتسب به نسل دوم گوشی‌های منعطف سامسونگ منتشر شده، ممکن است که این غول تکنولوژی هم دومین پرچمدار منعطف خود را با چنین طراحی ظاهری روانه بازار کند.

وان پلاس-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

شاید هم وان پلاس طبق معمول تصمیم بگیرد از راهکار بسیار خلاقانه دیگری برای توسعه محصول هوشمند خودش استفاده کند. از طرفی هم در نظر بگیرید که تقریباً همه گوشی‌های منعطف تا به حال با قیمت بالا به بازار معرفی شده‌اند اما از وان پلاس انتظار می‌رود که گوشی جدید و منعطف خودش را با قیمت رقابتی روانه بازار کند.

در آخر به پشتیبانی احتمالی OnePlus Concept Phone از تکنولوژی شارژ سریع بی سیم با توان ۴۰ وات و شارژ سریع با سیم ۱۰۰ وات، حسگر تشخیص اثرانگشت و دوربین سلفی زیر نمایشگر دستگاه یاد شده است. نمایشگاه بین المللیCES 2020 قرار است تا دو هفت آینده برگزار شود و خوشبختانه دیگر فرصت کوتاهی تا آن زمان باقی مانده است. به این ترتیب انتظار می‌رود که به زودی شاهد انتشار خبرهای احتمالاً رسمی دیگری درباره این گوشی جدید منعطف باشیم.