سامسونگ با تلاش فراوان خود تعداد زیادی گوشی‌های ارزان قیمت روانه بازار کرده است. حالا این غول تکنولوژی قصد دارد به زودی در تاریخ ۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) از جدیدترین میان رده ۵G و اقتصادی خود تحت عنوان Galaxy M42 5G رونمایی کند. مهم‌ترین نکته درباره این گوشی سامسونگ، پشتیبانی‌اش از شبکه ارتباطی پیشرفته ۵G است که آن را از سایر رقیبان میان رده و اقتصادی خود با پشتیبانی از ۴G متمایز می‌سازد.

گوشی جدید Galaxy M42 5G با توجه به قیمت عرضه و فهرست مشخصاتش احتمالا به یکی از بهترین گوشی‌های اقتصادی ۵G در سال ۲۰۲۱ تبدیل می‌شود. البته در کنار آن باید گوشی سامسونگ Galaxy A32 5G را هم ذکر کنیم که یک مدل میان رده توانمند و ارزان قیمت دیگر از همین سازنده است.

بر اساس اطلاعات آمازون هند، گوشی سامسونگ Galaxy M42 5G از تاریخ ۸ اردیبهشت عرضه می‌شود. این فروشنده قیمت نهایی را تایید نکرده است اما اغلب شایعه‌ها به ۳۰۰ دلار اشاره دارند.

گوشی جدید Galaxy M42 5G به جز پشتیبانی‌اش از شبکه ارتباطی ۵G همچنین به تراشه توانمند کوالکام اسنپدراگون ۷۵۰G مجهز شده است و لنز استاندارد ۶۴ مگا پیکسلی در دوربین اصلی خود دارد. این گوشی سامسونگ یکی از معدود گوشی‌های هوشمند مجهز به باتری با ظرفیت چشمگیر است. انتظار می‌رود که گوشی جدید Galaxy M42 5G از باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی برخوردار شود.

همچنین می‌دانیم که پنل نمایش این گوشی جدید از نوع امولد است اما سایر جزئیات آن را فعلا نمی‌دانیم. تقریبا یک هفته دیگر تا تاریخ نهایی رونمایی از گوشی سامسونگ Galaxy M42 5G باقی مانده است و انتظار می‌رود که طبق معمول در این فرصت شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این گوشی جدید باشیم.