از چند روز پیش گزارش‌هایی منتشر شد که ادعا می‌کرد برند چینی ریلمی قصد دارد به زودی از یک گوشی هوشمند تازه رونمایی کند. این گوشی جدید Realme X7 نام دارد و سازنده آن حالا به برخی مشخصات فنی این دستگاه هوشمند اشاره‌هایی کرده است. ریلمی با انتشار یک پوستر تبلیغاتی در کانال Weibo خودش ضمن تایید وجود این گوشی جدید همچنین برخی مشخصاتش رلا هم مورد تایید قرار داده است.

بر اساس اطلاعات مندرج در این پوستر تبلیغاتی، گوشی جدید Realme X7 قرار است در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور) رسما رونمایی شود. همان طور که گفتیم، همچنین به برخی مشخصات فنی این گوشی در پوستر پیش رو اشاره شده است؛ برای مثال، Realme X7 از امکان ارتباطی ۵G پشتیبانی می‌کند و با نمایشگر امولد پیشرفته و نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی توسعه یافته است.

همچنین در مطلب پلتفرم اجتماعی Weibo مشخصا از گوشی هوشمند Realme X7 Pro یاد شده است اما همچنان انتظار داریم که نسخه استاندارد هم در کار باشد. در آخر تصویر رندری این گوشی جدید چینی هم در پوستر تبلیغاتی آن دیده می‌شود. این گوشی جدید با حاشیه‌های باریک به تصویر کشیده شده است اما اطلاعات دقیقی نمی‌توان از آن استخراج کرد.

ریلمی-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

از آنجا که گوشی جدید Realme X7 یک گوشی پرچمدار است، به همین خاطر انتظار داریم که از پردازنده داخلی سطح بالا هم قدرت بگیرد. Realme ماه گذشته همچنین از تکنولوژی شارژ سریع ۱۲۵ واتی UltraDART خود رونمایی کرد. شاید این سازنده از تکنولوژی پیشرفته مذکور در توسعه پرچمدار جدید خود هم استفاده کند.

ریلمی و توسعه گوشی‌های بیشتر

کمپانی ریلمی چندی پیش از گوشی ارزان قیمت Realme C12 و C15 در بازار هند رونمایی کرد. این سازنده همچنین سری جدید Realme 8 را در دست توسعه دارد که بر اساس گزارش‌های مرتبط از باتری بزرگ و قابلیت شارژ سریع هم بهره می‌برند. منظور از شارژ سریع در این گوشی جدید مشخصا توان ۶۵ واتی است. کمپانی ریلمی همچنین روز گذشته از هدفون سیمی جدید خود تحت عنوان Realme Buds Classis به قیمت ۵ دلار رونمایی کرد.