برند زیرمجموعه شیائومی به نام پوکو در ماه ژوئن از گوشی هوشمند Poco M2 Pro در بازار هند رونمایی کرد. این گوشی با باتری بزرگ، توان شارژ سریع ۳۳ وات، نمایشگر بزرگ و دوربین اصلی چهارگانه عرضه شد. حالا به نظر می‌رسد که این سازنده چینی همچنین نسخه استاندارد هم از این گوشی هوشمند را توسعه داده و معرفی کرده است. برند پوکو حالا روند تبلیغات این گوشی جدید را آغاز کرده است و شاهد فعالیت کمپین‌های دیجیتالی آن در فضای وب هستیم.

معرفی گوشی جدید پوکو در تاریخ ۸ سپتامبر

صفحه هندی پوکو روز گذشته یک ویدیوی تبلیغاتی کوتاه منتشر کرد و از معرفی یک گوشی جدید این سازنده به زودی خبر داد. در این مطلب از #PowerFTW استفاده شده است که به باتری بزرگ دستگاه اشاره دارد. این مطلب توییتری همچنین از تاریخ ۸ سپتامبر برای رونمایی رسمی این گوشی جدید یاد کرده است. پوکو قصد دارد گوشی جدید M2 را در تاریخ ۱۸ شهریور رسما در بازار هند معرفی کند و همان طور که انتظار می‌رفت، صفحه مشخصات این گوشی جدید در وبسایت اپراتور فلیپکارت این بازار هم در دسترس قرار گرفته است.

در صفحه مخصوص محصول هم به نمایشگر بزرگ، تصاویر فوق العاده اچ دی دوربین و همچنین امکان برقراری تماس ویدیویی طولانی به عنوان نکات برجسته این گوشی جدید پرداخته شده است. علاوه بر این در صفحه وبسایت نوشته شده است که برای اطلاعات بیشتر، فردا هم به این صفحه سری بزنید. بدین ترتیب ممکن است هر روز اطلاعات و جزئیات بیشتری از این گوشی جدید در دسترس کاربران قرار بگیرد. علاوه بر این حدودا ۶ روز دیگر تا رونمایی رسمی باقی مانده است و انتظار می‌رود که در این مدت جزئیات بیشتری از گوشی جدید Poco M2 با کاربران به اشتراک گذاشته شود.