روز گذشته در گزارشی درباره لپتاپ گیمینگ ردمی صحبت کردیم اما تا دیروز تنها لوگوی این محصول جدید هوشمند در دسترس بود. برند ردمی امروز فعالیت بیشتری در این زمینه از خود نشان داد و چند پوستر تبلیغاتی از لپتاپ گیمینگ Redmi G منتشر کرد تا مشخصات فنی این محصول هوشمند را هم با کاربران به اشتراک بگذارد. می‌دانیم که این لپتاپ جدید از پردازنده داخلی اینتل نسل دهم Core قدرت می‌گیرد. همچنین پردازنده گرافیکی آن طبق ادعای سازنده High Performance discrete graphics card به معنی با کیفیت و عملکرد سطح بالا است. همچنین به نظر می‌رسد که این لپتاپ جدید با نمایشگر ۱۶٫۱ اینچی توسعه یافته است.

سخت افزار و طراحی لپتاپ جدید Redmi G

همان طور که گفتیم، این لپتاپ نمایشگر ۱۶٫۱ اینچی دارد و این نمایشگر هم قرار است از بازه رنگی بسیار وسیع و همچنین نرخ تازه سازی بسیار بالا و مناسب تجربه گیمینگ پشتیبانی کند. بدین ترتیب انتظار می‌رود مشخصات نمایشگر ۱۶٫۱ اینچی این محصول وضوح تصویر ۱۰۸۰p، نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتز و بازه رنگی ۱۰۰% sRGB باشد.

لپتاپ جدید Redmi G از پردازنده Core i7 نسل دهم قدرت می‌گیرد و از آنجا که این محصول مناسب گیمینگ است، انتظار می‌رود که پردازنده گرافیکی قدرتمندی هم داشته باشد. این پردازنده ممکن است NVIDIA GTX 16 باشد و شاید سطح بالاترین نسخه آن هم از GPU سری RTX برخوردار شود.

لپتاپ جدید Redmi G از طراحی مشکی مات یکپارچه بهره می‌برد و به جز فریم تحتانی عریض آن، سایر بخش‌ها از چپ، راست و بخش فوقانی آن کاملا باریک طراحی شده است.

شیائومی تا به حال محصولات گیمینگ متفاوتی ازجمله مونیتور، کیبورد و ماوس معرفی کرده است. این برند همچنین یک برند زیرمجموعه دیگر به نام بلک شارک دارد که به طور مشخص در زمینه محصولات گیمینگ و گوشی هوشمند گیمینگ فعالیت می‌کند و محبوبیت بسیاری در میان کاربران هم دارد. لپتاپ گیمینگ Redmi G قرار است فردا رسما رونمایی شود.