برند آنر روز گذشته در نمایشگاه IFA 2020 برلین از دو ساعت هوشمند جدید خود با قیمت ارزان و مشخصات جالب توجه رونمایی کرد. ساعت هوشمند Honor Watch GS Pro با قیمت ۲۵۰ یورو رونمایی شده است. این ساعت هوشمند جدید با بدنه قدرتمند و بادوام خود مخصوصا برای کاربران ماجراجو و طبیعت گرد مناسب است و باتری آن به ادعای سازنده تا ۲۵ روز هم دوام می‌آورد. البته دوام این باتری در صورت فعال بودن قابلیت GPS دستگاه به ۴۸ ساعت کاهش پیدا می‌کند و اگر وضعیت Outdoor Worout Mode آن فعال شود تا ۱۰۰ ساعت افزایش می‌یابد. ساعت هوشمند جدید Honow Watch GS Pro از بیش از ۱۰۰ وضعیت ورزشی پشتیبانی می‌کند و قادر است امکان کوهنوردی، صخره نوردی، اسکی، دو و همچنین شنا را هم با طراحی کاملا ضدآب خود پایش کند.

آنر-ساعت هوشمند-خرید ساعت هوشمند-قیمت ساعت هوشمند-مجتمع تجاری علاالدین-علاالدین-پاساژ علاالدین

این ساعت هوشمند با تکنولوژی هوآوی TruRelax سطح اضطراب کاربر را و همچنین میزان اکسیژن خون را هم پایش می‌کند. آنر Watch GS Pro را با نمایشگر امولد ۱٫۳۹ اینچی لمسی توسعه داده و در رنگ‌های مشکی، سفید و آبی معرفی کرده است.

Honor Watch ES

ساعت هوشمند جدید honor Watch ES در نگاه اول بسیار شبیه به یک نسخه بزرگتر از دستبند هوشمند Fitbit یا Garmin به نظر می‌رسد. این ساعت هوشمند آنر با نمایشگر ۱٫۶۴ اینچی لمسی امولد و وضوح تصویر ۴۵۶ در ۲۸۰ توسعه یافته است و ۱۰۰ یورو قیمت دارد.

آنر-ساعت هوشمند-خرید ساعت هوشمند-قیمت ساعت هوشمند-مجتمع تجاری علاالدین-علاالدین-پاساژ علاالدین

این ساعت هوشمند به ادعای آنر با تمرکز روی استایل و مد توسعه یافته است و باتری آن ۱۰ روز دوام دارد. Watch ES از امکانات مختلفی از جمله پایش ضربان قلب، کیفیت خواب، سطح اکسیژن خون، سطح اضطراب پشتیبانی می‌کند.

به طور خلاصه می‌توانیم بگوییم که ساعت هوشمند Honor Watch ES بهترین فصل مشترک ساعت‌های هوشمند و دستبندهای سلامت جهان است. این محصول از امکان تشخیص خودکار فعالیت ورزشی، نمایش نوتیفیکیشن گوشی همراه روی صفحه خود و همچنین کنترلر پخش موسیقی پشتیبانی می‌کند. اما بزرگترین ایرادی که می‌توانیم به طراحی آن وارد بدانیم، عدم پشتیبانی از GPS مجزا است.

هر دو ساعت هوشمند جدید آنر Watch ES و Watch GS Pro از ۱۷ شهریور آماده پیش فروش در اروپا می‌شوند.