چند روز پیش دستبند سلامت Fitbit Luxe با طراحی کامل در فضای وب افشا شد و حالا کمپانی سازنده به طور رسمی از این گجت هوشمند جدید رونمایی کرده است. این دستبند هوشمند مشخصا با تمرکز روی زیبایی ظاهری طراحی شده است و حتی می‌توانیم ادعا کنیم که که دستبند جدید Fitbit Luxe درواقع نسخه ترند روز از دستبند Inspire 2 است.

آغاز پیش فروش رسمی از امروز

کمپانی کالیفرنیایی fitbit روند پیش فروش این دستبند هوشمند را به قیمت ۱۴۹ دلار از امروز آغاز کرده است و کاربران می‌توانند گجت پوشیدنی موردنظرشان را در رنگ بندی متعدد پیش خرید کنند. رنگ بندی این دستبند سلامت شامل سفید، مشکی، بنفش و طلایی روشن می‌شود. سازنده همچنین امکان استفاده رایگان از Fitbit Premium را به مدت ۶ ماه با این دستبند هوشمند ارائه می‌کند که هزینه آن ۱۰ دلار به ازای هر ماه است.

با Fitbit Premium به برنامه‌های اختصاصی مانند Mindful Method دسترسی پیدا می‌کنید که دارای ۳۰ جلسه صوتی و تصویری برای سلامت جسم و روان است. همچنین باید بگوییم که Fitbit به طور مشخص تاریخ عرضه نهایی را اعلام نکرده است اما امیدواریم Fitbit Luxe در بهار روانه بازار شود.

دستبند هوشمند Fitbit Luxe با نمایشگر امولد طراحی شده و قادر است نور صفحه را به طور خودکار تنظیم کند. گجت پوشیدنی مذکور دارای قابلیت Active Zone Minutes است که کمک می‌کند زمان ورزش خود را محاسبه کنید. همچنین حسگر پایش ضربان قلب، حسگر تعیین میزان اشباع اکسیژین خون و همچنینن محاسبه مسافت و سرعت در زمان واقعی در این دستبند سلامت تعبیه شده است.

سایر امکانات این دستبد هوشمند شامل ۲۰ وضعیت مختلف ورزشی، پایش وضعیت خواب، تنفس و سطح استرس کاربر می‌شود. دوام باتری در این دستبند سلامت جدید ۵ روز گزارش شده است.