کمپانی سامسونگ ماه گذشته از دو مدل تبلت پرچمدار Galaxy Tab S7 و S7 Plus رونمایی کرد و چند هفته پیش هم از تبلت میان رده جدید Galaxy Tab A7 2020 پرده برداشت. همچنین حالا به نظر می‌رسد که تبلت سامسونگ Galaxy Tab Active 3 هم در کار است و به زوی معرفی می‌شود. این تبلت سامسونگ همچنین مجوز Bluetooth SIG دریافت کرده است و انتظار می‌رود که از اکتبر امسال به فروش برسد.

بر اساس آنچه در مجوز بلوتوث این تبلت جدید درج شده است، Galaxy Tab Active 3 با شناسه‌های متعددی ازجمله SM-T575، SM-T575N، SM_T570 و SM-T577U_DS توسعه یافته است که در میان آن‌ها تبلت SM-T575 ماه گذشته در پایگاه بنچمارک Geekbench مورد آزمون قرار گرفته بود.

سامسونگ-تبلت جدید-قیمت تبلت-خرید تبلت-علاالدین-پاساژ علاالدین

این تبلت هوشمند از پردازنده سامسونگ اگزینوس ۹۸۱۰ قدرت می‌گیرد. این پردازنده هوشمند در سال ۲۰۱۸ معرفی شد و به همراه پرچمداران سری Galaxy Note 9 و Galaxy S9 به بازار راه پیدا کرد. علاوه بر این، اطلاعات نشان می‌دهد که تبلت سامسونگ Galaxy Tab Active 3 همچنین ۴ گیگابایت رم دارد و نرم افزار سیستم عامل پیش فرضش هم اندروید ۱۰ است.

باتری دستگاه با شناسه EB-BT575BBE هم در ماه ژوئیه در پلتفرم مجوز TUV Rheinland دیده شده بود. بر اساس این مجوز مشخص شد که تبلت سامسونگ Galaxy Tab Active 3 از باتری ۵۰۵۰ میلی آمپر ساعتی قدرت می‌گیرد اما جزئیات دیگری درباره این تبلت در مجوز مذکور دیده نمی‌شود.