Vizio V-series در سال ۲۰۲۰ با قیمت ۱۸۰ دلار معرفی شد که با توجه به ساب وفر وایرلسی که دارد جزو ارزان قیمت ها حساب می شود ، از لحاظ طراحی ظاهر بسیار ساده ای دارد و این به معنی بد بودن ان نیست Vizio در مقابل هر تلوزیونی که قرار گیرد زیبا به نظر می اید بدون اینکه بیش از حد جلب توجه کند . در قسمت جلو از یک نوع بافت و در بالا و پایین اطرف ان از پلاستیک استفاده شده است ،

ویزیو - علاالدین-پاساژعلاادین-اسپیکر-کالای دیجیتال

قسمت بالای دستگاه جایی است که دکمه ها برای کنترل دستگاه قرار دارند ( البته اگر نخواهید از ریموت استفاده کنید ) که شامل دکمه های کنترل صدا ، دکمه Input Selector ، دکمه بلوتوث و دکمه پاور می شوند . پشت دستگاه جایی است که ورودی ها و خروجی ها قرار دارند یک ورودی HDMI ARC ، یک ورودی Optical ، دو پورت Aux ( که یکی از ان ها مخصوص استفاده از دستیار مجازی طراحی شده ) قرار دارند .

یک ساب وفر نیز همراه Vizio می اید که به صورت وایرلس به ان متصل می شود ، یک جعبه سیاه شیک که بعد از اینکه ان را به برق بزنید به صورت خودکار به Sound Bar متصل می شود و در اخر هم ریموت دستگاه است که از طراحی خوبی برخوردار است و استفاده از ان بسیار راحت است .

Vizio نوع ورودی های خود را به وسیله ی رنگ های مختلف LED که در جلو قرار دارد نشان می دهد بعلاوه یک دکمه تعیین ورودی در پشت ریموت قرار داده شده است . تنظیم Sound Bar برای اولین بار بسیار ساده است کافیست دستگاه را روشن کنید ، تنظیمات صدا را روی تلوزیون خود ست کنید و نوع ورودی دستگاه را با ریموت ان تغییر دهید .

Vizio Sound Bar ویژگی های خاصی دارد  برای مثال می توان به Virtual assistant support اشاره کرد . این ویژگی به شما اجازه می دهد دستگاه هایی مانند Echo Input و Echo Dot یا هر دستیار مجازی دیگری را به دستگاه خود متصل کنید . Vizio از تمامی استاندارد های صدا پشتیبانی نمی کند که با توجه به قیمت ان کاملا منطقی است هرچند از Dts virtual:x پشتیبانی می کند .

قابلیت های زیاد خوب است ولی مهم ترین چیز کیفیت پخش صداست که Vizio در این قسمت هم عملکرد خوبی دارد ، بیس SoundBar کیفیت خوبی دارد و سنگین است ساب وفر نیز فقط تا ۵۰Hz را ساپورت می کند که ان هم برای به لرزه دراوردن اتاق هنگام فیلم دیدن کافیست . صدا های میانه وبالا هم کیفیت خوبی دارند هم گرم هستند وهم شفاف به همراه جزئیات زیاد قطعا نباید توقع کیفیت صدای SoundBar های بالا رده را داشت اما Vizio در رده خود صدای بسیار خوبی دارد ، فرقی نمی کند از ان برای دیدن فیلم و سریال استفاده کنید یا به موسیقی گوش کنید در هر صورت تفکیک صداها به خوبی انجام می شود و جرئیات صدا زیاد است .

Vizio سال هاست که در بین میان رده ها جزو بهترین ها بوده و بار دیگر با V-series 2.1 Channel SoundBar این موضوع را اثبات می کند .