مشکلات گوگل پیکسل ۶ به گفته خریداران

 مشکلات گوگل پیکسل ۶ به گفته برخی خریداران، شامل مشکلات سوسو زدن صفحه‌نمایش و پاره‌ای مشکلات دیگر است. ما در این مقاله به بیان مشکلات گزارش شده از گوشی گوگل پیکسل ۶ خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

مشکلات سخت‌افزاری گوگل

همانطور که می‌دانید گوگل، همیشه در راست و ریست کردن سخت‌افزار، کارش لنگ می‌زده، این گوشی جدید هم نتوانسته  خودش را از این مشکلات و لنگی‌ها نجات بدهد و از قاعده ایرادات وارد بر گوگل، مستثنی نیست. در این مقاله ما به بیان چند عدد از شایع‌تارین مشکلاتی که خریداران گوگل پیکسل ۶ در این مدت کوتاه( از وروود آن به بازار تا کنون) با آن روبه رو شده‌اند، می‌پردازیم.

شایعات و عملکرد

اگر به خاطرتان باشد، چند ماه اهیر گوگل پیکسل ۶ خیلی سر زبان‌ها افتاده بود و هرروز شایعات جدیدی درباره این گوشی در بازار پخش می‌شد. این اخبار زیادی که از این گوشی به دست می‌رسید، این تصور را ایجاد کردهع بود که این گوشی همراه، تافته جدا بافته از سایر گوشی‌های تولیدی گوگل و سری پیکسل است. با این حال، مشکلاتی هست که مخاطبان زیادی در همین مدت کوتاه درگیر آن بوده‌اند.

اگر تمایلی به خواندن کمی از حاشیه‌های گوگل پیکسل ۶ در ماه‌های اخیر دارید، سری به این صفحه بزنید ومطالب آن را مطالعه کنید.

باگ شماره ۱ ( سوسو زدن صفحه‌نمایش)

 گوگل پیکسل ۶، اولین باگ را در عملکرد خاموش و روشن از خودش نشان داد. این گوشی هنگامی که می‌خواهید آن را خاموش یا روشن کنید و دکمه مربوطه را فشار می‌دهید، دچار مشکلات رنگی و نوری در صفحه‌نمایش می‌شود و مانیتور آن به طرز عجیبی سوسو میزند. شما می‌توانید یک نمونه از این باگ را در ویدئوی درج شده در این سایت مشاهده کنید.

باگ شماره ۲( سبز شدن صفحه‌نمایش)

مشکلات صفحه‌نمایش پیکسل ۶ف یه سوسو زدن عجیب غریبش در حین خاموش و روشن کردن دستگاه خلاصه نمی‌شود. مشکل دیگری که خریداران با آن رو در رو بوده‌اندف سبز رنگ شدن صفحه‌نمایش بود که از سوسو زدن هم عحجیب‌تر است.

مشکلات گوگل پیکسل 6

البته،  می‌توان گفت این مشکل در پنل‌های OLED نسبتا شایع است و اتفاق چندان نادری نیست؛ مخصوصا در مورد گوشی‌های گوگل و سری پیکسل. چند نمونه از گوشی‌های قبلی پیکسل نیز این مشکل را داشته‌اند. از جمله گوشی‌هایی که این باگ را از خود نشان داده‌اند، می‌توان به دستگاه‌های Pixel 4 XL و ۵a اشاره کرد.

عجیب‌ترین مشکل پیکسل ۶، سوراخی است که در صفحه‌نمایش آن وجود دارد. این سوراخ دومین سوراخی است که در این صفحه مانتیور می‌توان ان را دید.

تعویض دستگاه‌های معیوب

البته، اگر شما گوشی پیکسل ۶ را تهیه کردید نیازی نیست نگران مشکلات گوگل پیکسل ۶ خود باشید زیرا کمپانی این خرابی‌ها را گردن گرفته و شما به سادگی می‌توانید برای تعویض گوگل پیکس ۶ معیوب خودتان اقدام کنید و یک نمونه جدید از ان را از فروشگاه دریافت کنید که احتمالا سالم است!

این باگ‌ها چقدر شایع هستند؟

غیر از نسخه‌هایی که پیش از موعد ارسال شدند، می‌توانیم بگوییم که ارسال گوگل پیکسل ۶، از امروز شروع شده است! پیدا شدن این مشکلات گوگل پیکسل ۶، آن هم به این سرعت، کمی عجیب است. معمولا برای پیدا کردن ایرادهای یک دستگاه زمان بیشتری از یک نصفه روز نیاز است. با این حال، گوگل پیکسل جدید این مشکلات را از خودش نشان داده است.

البته،  ما مطمئن نیستیم که این مشکلات دقیقا چقدر شایع هستند. به زودی می‌توان میزان جدی بودن و شایع بودن این مشکلات پرچمدار جدید گوگل را متوجه شد.

 لازم به ذکر است که همین مقدار از مشکلات، چه شایع باشند و چه نباشند، برای یک چرمدار ۹۰۰ دلاری اصلا جلوه خوبی ندارد و انتظار عملکرد بهتری با توجه به قیمت، از ان می‌رفت.

در صورتی که اطلاعات بیش‌تری درباره باگ‌های این پرچمدار جدید به دست برسد، ما آن را در همین سایت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.