کمپانی سامسونگ به شدت در تلاش است تا خانواده جدید گوشی‌های هوشمند Galaxy F خود را متمرکز بر توانمندی‌های دوربین و اولین مدل به نام Galaxy F41 معرفی کند. از طرفی هم این تلاش جلودار معرفی دو خانواده میان رده دیگر Galaxy A و Galaxy M با توجه به برنامه قبلی‌شان نمی‌شود. با توجه به گزارش‌های اخیر، سامسونگ گوشی جدید Galaxy A52 خود را در دست توسعه و نوبت معرفی دارد. گوشی سامسونگ Galaxy A50 در سال ۲۰۱۹ عرضه شد و همچنان به عنوان یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین گوشی‌های این خانواده شناخته می‌شود. سامسونگ در اواخر سال ۲۰۱۹ همچنین یک مدل گوشی دیگر به نام Galaxy A51 معرفی کرد که توانست به همان اندازه در بازار موفق باشد. حالا این کمپانی قصد دارد نسخه جانشین بعدی را تحت عنوان Galaxy A52 معرفی کند.

دوربین ۶۴ مگا پیکسلی به روزرسانی شده و حسگر ماکرو

روز گذشته خبرگزاری GalaxyClub.nl یک گزارش مرتبط منتشر کرد و در آن به جزئیات گوشی مذکور و دوربین آن پرداخت. بر اساس این گزارش، گوشی سامسونگ Galaxy A52 مانند نسل قبلی خود در دو نسخه با پشتیبانی از امکان ارتباطی ۵G یا LTE عرضه می‌شود. علاوه بر این، گوشی هوشمند مذکور از دوربین اصلی چهارگانه با تمرکز روی لنز استاندارد ۶۴ مگا پیکسلی برخوردار می‌شود. این به روزرسانی در مقایسه با نسل قبلی که لنز استاندارد ۴۸ مگا پیکسلی داشت، گام مهمی رو به جلو شمرده می‌شود. این گوشی سامسونگ علاوه بر دوربین اصلی همچنین از لنز ماکرو بهره می‌برد و لنزهای فوق عریض و عمق تصویر در ماژول خود دارد. انتظار می‌رود که گوشی جدید Galaxy A52 در سه ماهه چهارم امسال عرضه شود.

قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

کمپانی سامسونگ سال گذشته در ماه دسامبر از گوشی هوشمند Galaxy A51 خود رونمایی کرد. این سازنده ممکن است امسال هم طبق برنامه قبلی خود پیش رود. متاسفانه جزئیات چندانی درباره گوشی جدید Galaxy A52 در دست نیست اما انتظار می‌رود که از پردازنده اگزینوس در هر دو نسخه LTE و ۵G آن استفاده شود. این گوشی سامسونگ ممکن است نمایشگر امولد با ناچ حفره‌ای داشته باشد و از وضوح تصویر فول اچ دی پلاس پشتیبانی کند. همچنین گمانه زنی شده است که سامسونگ Galaxy A52 را به نمایشگر بزرگتر از A51 مجهز می‌سازد. علاوه بر این انتظار داریم که این گوشی جدید از باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی قدرت بگیرد.

بر اساس گزارش SamMobile، گوشی جدید Galaxy A52 ممکن است اولین گوشی سامسونگ از خانواده A باشد که به امکان شارژ بی سیم هم مجهز می‌شود. در این گزارش اشاره شده که سامسونگ در تلاش است تا پشتیبانی از شارژ بی سیم را از سال آینده به گوشی‌های خانواده Galaxy A خود و در مدل‌های جدید اضافه کند اما از آنجا که گوشی انتظار می‌رود گوشی جدید Galaxy A52 مانند دو نسل قبلی خود در بازار موفق ظاهر شود، شاید سامسونگ در توسعه آن هم امکان مذکور را در نظر بگیرد.