انتظار می‌رود سری ۱۲ شیائومی قبل از پایان سال وارد بازار شود و اکنون ایستگاه گفتگوی دیجیتال قابل اعتماد اطلاعات بیشتری در مورد تنظیمات دوربین آن منتشر کرده است. آنها ادعا کردند که سری جدید طراحی دوربین را تغییر می‌دهد و یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی را در دو پست جداگانه Weibo ارائه می‌کند.

شایعات حاکی از آن است که شیائومی صفحه‌ نمایش فول اچ‌دی پلاس را مجددا به خانواده خود باز می‌گرداند که نسبت به پنل‌های ۱۴۴۰p در سری Mi 11 کاهش می‌یابد، اما احتمالا برای نسخه اصلی شیائومی ۱۲ حفظ خواهد شد. طراحی نیز نسبت به مدل‌های قبلی تغییری نکرده و شامل لبه‌های کمی گرد و یک سوراخ پانچ در گوشه بالا سمت چپ می‌شود.

افشاگر گفت که در حالی که شیائومی به همان روند شارژ سریع پایبند است، این بار، شارژ ۱۰۰ واتی را فعال می‌کند؛ چیزی که در حال حاضر در سری ۱۱T اتفاق می‌افتد. اسکنر اثر انگشت نوری در زیر صفحه نمایش OLED پیشرفت می‌کند و منطقه عملیاتی بزرگتری از آنچه ما می‌دانیم خواهد داشت.

تا برگزاری رویداد کوالکام تنها یک هفته باقی مانده است و پس از مشخص شدن نوع چیپست، شیائومی جزئیات بیشتری را در مورد سری پرچم‌داران آینده خود فاش خواهد کرد.