چند روز پیش ، Huami Amazfit Bip U را در هند معرفی کرد. ساعت هوشمند جدید Bip علاوه بر ویژگی های جدید ، پیشرفت های چشمگیری را در سری Bip S به وجود آورده است. با این حال ، Bip U نه تنها یک ساعت هوشمند است بلکه دقیقاً مانند Amazfit Bip S خواهد بود. تا اینجا متوجه شدیم که یکی از ساعت های هوشمند این سری Bip U Pro است و برخی از ویژگی های ساعت هوشمند آینده را پیدا کردیم. Amazfit Bip U Pro نه تنها طرحی مشابه Amazfit Bip U خواهد داشت بلکه عملاً تمام مشخصات مشابه آن را دارد. بنابراین باید دارای یک صفحه نمایش ۱٫۴۳ اینچی Amazfit Bip U Pro نه تنها طرحی مشابه Amazfit Bip U خواهد داشت بلکه عملاً تمام مشخصات آن و موارد دیگر را دارد. بنابراین باید دارای یک صفحه نمایش ۱٫۴۳ اینچی ۳۲۰ در ۳۰۲ باشد که دارای بیش از ۶۰ حالت ورزشی ، اندازه گیری SPO2 ، استرس ، سنسور ضربان قلب BioTracker M 2 PPG و مقاومت در برابر آب تا عمق ۵۰ متر باشد. پس تفاوت آن ها چیست؟

۱٫دارای GPS داخلی است: Amazfit Bip U Pro دارای GPS داخلی است یعنی اگر قصد دویدن یا دوچرخه سواری را دارید ، نیازی نیست که گوشی خود را برای GPS همراه داشته باشید.

۲٫ سنسور ژئومغناطیسی : Amazfit Bip U Pro همچنین دارای یک سنسور ژئومغناطیسی و قطب نما خواهد بود مناسب برای کسانی که در فضای باز ورزش می کنند.

۳٫ میکروفن (و احتمالاً بلندگو) : کاربران می توانند از میکروفن برای پاسخگویی به تماس ها یا برای تنظیم هشدارها و تایمرها استفاده کنند.

همچنین ممکن است از قابلیت NFC پشتیبانی کند.

قیمت و زمان عرضه این محصول هنوز مشخص نیست.