در ماه های گذشته و به دلیل شیوع کرونا، بسیاری از برندهای دنیای موبایل معرفی و عرضه محصولات جدید خود را به تعویق انداختند. کمپانی نوکیا هم از این قاعده مستثنی نبود و معرفی سری های ۶، ۷ و ۹ این کمپانی بارها به زمان دیگری موکول شد. اما این بار وبسایت Nokiapoweruser اعلام کرده از محصولات جدید فنلاندی ها در ماه دسامبر یعنی حدود یک ماه دیگر، رونمایی می شود.
دو مدل از این سه گوشی شباهت بسیاری به یکدیگر دارند، به طوری که مدل ۷٫۳ با پردازنده اسنپدراگون ۶۹۰ که قابلیت پشتیبانی از نسل پنجم فناوری های ارتباطی را داراست، عرضه می شود و مدل ۶٫۳ دقیقا مشخصات ۷٫۳ را دارد با این تفاوت که از تکنولوژی ۵G پشتیبانی نمی کند تا برای بازارهایی عرضه شود که ۵G در آنها وجود ندارد و در نهایت قیمت این مدل کمتر باشد. از دیگر اطلاعات افشا شده درباره این دو گوشی می توان به دوربین چهارگانه آنها اشاره کرد که سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی دارند.
درباره مدل ۹٫۳ هم اطلاعات زیادی وجود ندارد اما شایع شده که از پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ بهره مند است و مدلی که اسنپدراگون ۸۷۵ را درون خود جای داده، مدل ۱۰ نوکیا خواهد بود که تقریبا هیچ چیز درباره آن نمی دانیم. ضمن اینکه سنسور اصلی دوربین نوکیا ۹٫۳، ۱۰۸ مگاپیکسلی و حاصل همکاری با کمپانی زایس خواهد بود.