بررسی بازی محبوب  (Among us) :

(شیادی در میان ما )

امروز در خدمت شما هستیم با بررسی بازی محبوب این روزها با نام Among Us)) که ساخته استدیو Inner sloth بوده و در ابتدا فقط برای کامپیوترعرضه شد ولی تا به امروز برای تمامی کنسول ها حتی موبایل هم ارائه شده است نه گرافیک زیاد نه هزینه گزاف فقط کمی خلاقیت رو میشه در دنیای بازی ها Among us  نامید  .

داستان این بازی بسیار شبیه به بازی مافیا که از سری بازی های گروهی است می باشد. شما در این بازی به همراه سری بازیکن های دیگر در یک ایسنگاه فضایی انجام ماموریت هستید که اتفاقاتی مربوط به قتل افراد هست شما و دیگر پلیر ها را به چالش معمایی می کشد

در این پایگاه  شما در حال انجام ماموریت هستید و بایستی سری وظایفی رو که به شما محول میشه انجام دهید ، که از قبیل تعمیر تجهیزات برقی و اکسیژن پایگاه فضایی و …  را چک کنید .

بازی از زمانی جالب می شود که یک قاتل در پایگاه توسط بازی انتخاب می شود و ماموریت دارد تمام بازیکن ها را از بین ببرد و شما بایستی آن فرد را پیدا و گزارش دهید .

در این جا شما به عنوان قاتل وظیفه دارید با خرابی های ساختگی که در پایگاه به وجود می آورید بتوانید دیگر پلیر ها را در تله بیاندازید و در اولین فرصت آنها را بکشید.

کشتن این پلیر ها نیاز به فرصت زمانی و مکانی خوبی دارد که اگر شما در جایی که دیگران هستند بازیکنی را بکشید سریعا دیگران گزارش می کنند و در جلسه ای با گزارش آنچه که دیده اند شما را از پایگاه به بیرون پرتاب می کنند

قسمت جالب این بازی در این جاست که فردی که شما را درهنگام قتل دیده است نتواند حرفش را ثابت کند از این رو ممکن شما بتوانید قتل را به خودش برگردانید و فرد بی گناه را از سفینه اخراج کنید ولی برای این کار شما باید به مانند بازی مافیا از قدرت متقاعد کردن خوبی برخوردار باشید .

در کل این بازی بسیار به قدرت متقاعد کردن دیگران و عملکرد زیرکانه شما بستگی دارد که می تواند شما را در بین دیگر پلیر ها برنده کند این بازی دارای سری شخصی سازی ها برای شما بسته به سلیقه تان قرار داده است که کاراکتر خودتان را به سلیقه خودتان بسازید.

از لحاظ پردازش گر گوشی نیاز به Ram قوی ندارد و شما با اکثر گوشی های اندرویدی و آی او اس می توانید بازی را روی گوشی خود نصب کرده و از آن لذت ببرید برای اجرای این بازی حتما نیاز به اینترنت دارید اگر می خواهید به صورت گروهی بازی کنید در ضمن قابلیت ارسال لینک بازی برای دوستان خود دارید تا بتوانید از این طریق با دوستانتان هم بازی کنید .