تنها چند روز دیگر تا رویداد بزرگ و تازه سامسونگ باقی مانده است. این غول تکنولوژی در تاریخ ۵ اوت (۱۵ مرداد) می‌خواهد از دو گوشی جدید Galaxy Note 20 و Note 20 Ultra پرده بردارد. ظاهرا امسال نسخه‌ای تحت عنوان Galaxy Note 20 Plus در کار نیست. این سازنده همچنین ممکن است در کنار خانواده Galaxy Note 20 خود از گوشی جدید Galaxy Z Flip 5G و Galaxy Fold 2 به طور هم زمان رونمایی کند.  روز گذشته دو گوشی سامسونگ از خانواده Galaxy Note 20 از رگولاتوری تایلندی NBTC مجوز دریافت کردند. این دو گوشی با شناسه SM-N980F و SM-N985F مجوز دریافت کرده‌اند و البته هر دو امکان ارتباطی ۴G دارند.

این مجوز متأسفانه اطلاعات مفید و جدیدی درباره این گوشی‌های جدید سامسونگ با خود به همراه ندارد. از طرفی هم تأیید می‌کند که سامسونگ از خانواده Galaxy Note 20 همین دو مدل را معرفی می‌کند. بدین ترتیب نسخه استاندارد Galaxy Note 20 و همچنین Galaxy Note 20 Ultra به تأیید می‌رسد. این مجوز بار دیگر نشان می‌دهد که امسال گوشی دیگری تحت عنوان Galaxy Note 20 Plus معرفی نخواهد شد. متأسفانه هنوز نمی‌دانیم که چه تفاوت اساسی میان نسخه استاندارد و اولترا در این دو گوشی سامسونگ وجود دارد. البته مطمئنا نسخه اولترا قدرتمندتر است و شاید مجهز به دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ عرضه شود.

سامسونگ-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین

تکرار فرمول دوربین برای گوشی سامسونگ Galaxy Note 20

رولاند کوانت از Winfuture.de گزارش کرده است که سامسونگ قصد دارد همان دوربین موجود در گوشی هوشمند Galaxy S20 Ultra خود را در مدل Galaxy Note 20 هم طراحی کند. البته این خبر تعجب برانگیز نیست زیرا گوشی سامسونگ Galaxy S20 Ultra دوربین فوق العاده‌ای دارد و همچنین به لنز استاندارد ۱۰۸ مگاپیکسلی مجهز شده است. به همین خاطر هم اولین شایعه‌ها درباره دوربین گوشی سامسونگ Galaxy Note 20 Ultra به احتمال تعبیه حسگر مذکور اشاره داشتند. امیدواریم این بار مشکل در لنز ۱۰۸ مگاپیکسلی رفع شده باشد. زیرا برخی کاربران و دارندگان Galaxy S20 Ultra اشاره کرده‌اند که در فوکوس کردن با دوربین اصلی خود مشکلاتی دارند.