هوآوی در حال حاضر نسل جدید دستبند هوشمند یا دستبند سلامت Watch Fit خود را در دست توسعه دارد. البته این اولین باری نیست که شاهد انتشار خبری درباره این گجت هوشمند هستیم. هفته گذشته هم برخی خبرگزاری‌های فناوری اقدام به انتشار تصاویر رندری و بخشی از مشخصات فنی این دستبند جدید کردند. نکته جالب این است که گجت مذکور از نظر ظاهری بسیار شبیه به ساعت هوشمند توسعه یافته و طراحی شده اما در باطن همچنان یک دستبند سلامت هوشمند است. این محصول جدید هوآوی حالا مجوز رسمی بلوتوث هم دریافت کرده و یک قدم دیگر به رونمایی رسمی نزدیک شده است.

دستبند هوشمند جدید هوآوی با شناسه TIA-B09 در پایگاه رگولاتوری بلوتوث دیده شده است. این محصول هوشمند با نام SmartWatch در مجوز رسمی اخیرش ظاهر شده است. متاسفانه جزئیات دیگری از این محصول جدید در فهرست مشخصاتش درج نشده است اما به طور کلی صدور مجوز بلوتوث نشان می‌دهد که دستبند جدید هوآوی Watch Fit یک قدم دیگر به رونمایی رسمی نزدیک‌تر شده است.

هوآوی-خرید دستبند-دستبند هوشمند-قیمت دستبند-علاالدین-پاساژ علاالدین

در گزارش‌های قبلی اشاره شده بود که دستبند سلامت هوشمند هوآوی Watch Fit در ماه سپتامبر معرفی می‌شود. اگر این پیش بینی صحت داشته باشد، انتظار می‌رود که به زودی اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر شود.

از دستبند جدید هوآوی Watch Fit چه می‌دانیم؟

کمپانی چینی هوآوی این بار در توسعه Watch Fit از قالب مستطیل شکل در طراحی شاسی استفاده کرده است و همین رویکرد باعث شده دستبند هوشمند مذکور از نظر ظاهری شبیه به اپل واچ به نظر برسد. دستبند هوشمند Watch Fit نمایشگر امولد ۱٫۶۴ اینچی با وضوح تصویر ۴۵۶ در ۲۸۰ دارد و دارای حسگرهای رایج مانند شتاب سنج، فشارسنج، حسگر نور، GPS و حسگر پایش ضربان قلب کاربر است.

هوآوی-خرید دستبند-دستبند هوشمند-قیمت دستبند-علاالدین-پاساژ علاالدین

همان طور که از نامش هم برمی‌آید، دستبند سلامت هوآوی Watch Fit قادر است فعالیت‌های ورزشی مانند پیاده روی، دو، دوچرخه سواری و شنا را هم پایش کند. گفته می‌شود که باتری این گجت جدید ۱۰ روز دوام می‌آورد. با توجه به تصاویر رندری که قبلا افشا شده است، پیش بینی می‌شود هوآوی Watch Fit را در رنگ بندی گوناگون روانه بازار کند. این دستبند هوشمند قرار است ۱۱۹ یورو قیمت گذاری شود.