گوشی جدید مایکروسافت

مایکروسافت به زودی از نسل دوم گوشی تاشو سرفیس دوئو ۲ رونمایی کند.  سرفیس دوئو اگرچه با دیگر گوشی‌های هوشمند بازار متفاوت بود اما نتوانست طرفدار زیادی بدست بیاورد و به آن فروش مورد انتظار مایکروسافت دست نیافت.

سرفیس دوئو ۲
سرفیس دوئو ۲

 

سرفیس دوئو ۲

با وجود این عملکرد ناموفق، به نظر می‌رسد که شرکت سازنده هنوز به آینده‌ی آن امیدوار است و قصد دارد که یک نسل جدید از آن عرضه کند و اکنون طبق گفته‌ی Zac Bowden از رسانه‌ی Windows Central، گوشیسرفیس دوئو ۲ قرار است با مشخصات یک گوشی پرچم دار ارائه شود . از این رو باید منتظر تراشه‌ی اسنپدراگون  ۸۸۸، پشتیبانی از شبکه‌ی ۵G ، دوربین اصلی در پشت دستگاه و ویژگی‌های جزئی فراموش شده‌ای مانند NFC ، در مشخصات فنی این گوشی تاشوی مایکروسافت باشیم . و طبق  سند جدیدی در FCC منتشر شده که می‌گوید موبایل مایکروسافت از دو پیکربندی پشتیبانی می‌کند: در یکی صفحه نمایش باز خواهد بود و در دیگری صفحه بسته می‌شود. به عبارت دیگر، گوشی مایکروسافت مثل نسل قبلی تاشو خواهد بود. گوشی سرفیس دوئو۲

طراحی گوشی سرفیس دوئو ۲

دارای ساختار و طراحی نزدیک به نسل قبلی  است و از دو نمایشگر بهره می‌برد. بزرگ‌ترین تفاوت ظاهری اما به پشت گوشی بازمی‌گردد که می‌توانید یک دوربین سه‌گانه را ببینید . سرفیس دوئو۲ با رنگ مشکی نیز عرضه خواهد شد.

مایکروسافت احتمالا در تاریخ ۳۱ شهریور از سرفیس دوئو ۲ به عنوان دومین نسل از گوشی هوشمند دو نمایشگره خود رونمایی می‌کند.

سرفیس دوئو ۲

سرفیس دوئو ۲ در بنچمارک گیک بنچ با سیستم عامل اندروید ۱۱ تست شده و حافظه رم آن ۸ گیگابایت بوده است. درز اطلاعات جدید درباره سرفیس دئو ۲ می‌تواند خبر خوبی باشد، چراکه این مدل هم در بخش طراحی و هم در بخش عملکرد، تفاوت‌هایی با سایر گوشی‌های هوشمند موجود در بازار دارد.

وب‌سایت Windows Central  گفته است که مایکروسافت برنامه‌های برای بهبود باتری، دوربین‌ها و همچنین افزایش سایز نمایشگر سرفیس دوئو ۲ دارد. ما انتظار ارائه اتصال NFC و نرخ‌های نوسازی بالاتر نیز در این گوشی هستیم. همچنین سیستم دوربین سه‌گانه این هندست ظاهراً شامل یک دوربین اصلی ۱۲ مگاپیکسلی، یک دوربین تله‌فوتو اختصاصی و یک دوربین التراواید خواهد بود.