امروز ۲۵ فوریه ۲۰۲۰، پلتفرم Xiaomi Youpin محصول جدیدی را با نام Elite Miyu ایتالیا عرضه کرد. که شامل دو تکه موس و کیبورد رایانه بی سیم است و به تازگی عرضه شده است.
ماوس Elite  :
این ماوس از یک دکمه مخصوص استفاده می‌کند که به گونه ای طراحی شده است که صدای ایجاد شده در هنگام استفاده را کاهش می‌دهد. ضخامت ماوس در حالت عادی ۲۸٫۳ میلی متر است، در حالی که، ضخامت را می توان تا ۱۰ میلی متر افزایش داد.

ماوس-کیبورد-کالای دیجیتال-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین
ماوس همچنین از اتصال بی سیم ۲٫۴ گیگاهرتز و فناوری حالت دو سیم بلوتوث بی سیم نیز پشتیبانی می کند. به عبارت دیگر، کاربران می توانند یک بار بر روی دکمه عملکرد اصلی کلیک کنند تا از بین حالت های مختلف اتصال را انتخاب کرده و بر روی همان دوبار کلیک کنند تا بین حالت های Elite Mouse جابجا شوند. این نیروگاه از باتری ۵۱۰ میلی آمپر ساعتی بهره می برد و این شرکت رسما ادعا کرده است که با یک بار شارژ کامل، می توان به مدت زمان ۱۵ روز از آن استفاده کرد.

کیبورد Elite:

یک کلید صوتی در سمت راست دکمه space داخل صفحه کلید اضافه شده است و با یک بار فشار دادن می‌توانید کلمات مورد نظر را بیان کنید تا بصورت متن در بیاید.

ماوس-کیبورد-کالای دیجیتال-گوشی-قیمت گوشی-گوشی جدید-علاالدین-پاساژ علاالدین
دو بار کلیک کردن بر روی همان کلید، یک بروزرسانی آب و هواست ، سرعت تشخیص صوتی آن، ۱۸۰ کلمه در دقیقه است. هر دو صفحه کلید Miyu Elite و Elite به قیمت ۱۹۹ یوان است که تقریباً در حدود ۲۸ دلار آمریکا می شود. با این حال، هر دو محصول جداگانه را می توان با قیمت ویژه ۳۷۸ یوان (یا تقریبا ۵۳ دلار آمریکا) خریداری کرد. هر دو ابزار در حال حاضر در پلت فرم Xiaomi Youpin از شیائومی در دسترس و قابل استفاده هستند.